top of page

Alfas rekomenduoja: 6 geriausios vietos skaniai pavalgyti mieste ar užsisakius maistą į namus

Turite mėgstamą vietelę, bet vis ieškote kažko naujo? Norite, kad būtų gerai ir nenusiviltumėte?

Šefas, skonių ieškotojas, gourmet keliautojas Alfas Ivanauskas dalinasi savo atradimais, kur pusryčiauti, pietauti, vakarieniauti.

Galite užsukti arba užsisakyti maistą į namus. Griebkite rekomendacijas!

1. BRIUSLY

„Sena meilė nerūdija. Šis restoranas yra lyg senas geras patikimas, neįpareigojantis, labai fun draugas. Jau daugybę metų čia užsisakinėju nerealaus skonio riebų tailandietišką Gaeng phed gai – tai vištienos gabalėliai tailandietiškame raudonojo kario ir kokosų pieno padaže su vyšniniais pomidorais ir žirnių ankštimis. Bet prieš dar būtinai didelę porciją tešloje keptų nori lapų su tunu, krevetėmis, kimchi padažu, svogūnų laiškais, wasabi, majonezu. Mėgstu pasigaminti jų pats namuose, bet kai tingiu, einu čia.


Užsukite čia


2.BORSCH

„Ši vieta man asocijuojasi su jausmu, kai po kelionės grįžtu namo. Jau lėktuve pradedu svajoti apie jų ukrainietiškus barščius ir mini Kijevo kotletus, kuriuos visada užsisakau su marinuotų daržovių salotomis. Šie patiekalai man tokie nostalgiški!


Užsukite čia


4.MOSS

„Čia verdama geriausia pusrytinė grikių košė visame mieste. Tiesiog stebuklinga. Ilgai ieškojau, kur ja pasimėgauti, kai papusryčiauti norisi ne namuose. Tobulai paruošti grikiai, patiekiami su shittaki grybais ir kitais priedais. Bet, žinoma, aš nebūčiau aš, jeigu nepridėčiau kažko nuo savęs, todėl visada papildomai perku dar ir avokadų skrebutį: susiberiu avokadus į košę. Pa-sa-ka."


Užsukite čia


4.OLIVE KITCHEN

„Šiame restorane mano favoritų sąraše yra saldžiarūgščiai ir aštrūs vištienos sparneliai."


Užsukite čia


5.SUGAMOUR

Labai rekomenduoju rinkinį popietės arbatėlei, kuriame tartaletės su įvairiais įdarais ir mini keksiukai, kurie paruošti mėgautis prie arbatos ar kavos. Viskas supakuota gražioje aukso spalvos dėžutėje. Galite užsisakyti į namus. Labai žavus pasirinkimas, kai skubate į susibūrimą, kur rimtai pietauti nesiruošiate, bet užkandžių vis tiek reikia, o gaminti nėra laiko arba tiesiog tingisi. Arba jeigu laukiate svečių.

Užsukite čia5.SAIGON

„Vienareikšmiškai skaniausia vietnamietiška Pho sriuba ir traškūs springrolsai!"


Užsukite čia.
Skanių atradimų!Comentários


Naujausi įrašai

bottom of page