7 patiekalai, kuriuos užsisakę per pirmąjį pasimatymą, antrojo nebesulauksite

Dažnai pirmieji pasimatymai reiškia romantiškas vakarienes, susitikimus kavos puodeliui ar neįpareigojančius pietus. Vienaip ar kitaip, pasimatymai dažnai susiję su maistu. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad nėra ko daug apie tai galvoti, tačiau patikiname, kad stiprus česnako kvapas gali atidėti pirmąjį bučinį maždaug, ko gero, amžinai. Taigi, sudarėme sąrašą patiekalų arba ingredientų, kurių ragauti per pirmąjį pasimatymą nevertėtų.


Spagečiai. Patiekalas, pripažįstame, vertas dėmesio, tačiau tik ne pirmojo susitikimo su išrinktuoju metu. Net ir gražiai susukus spagečius (ar kitos rūšies pastą) ant šakutės, šie linkę nuslysti ir dribtelti atgal į lėkštę. Neišskalbiamos raudono padažo dėmės, be abejo, atsidurs ne kur kitur kaip ant rūpestingai išsirinktos suknelės. Verčiau rinkitės pastą, kurią į burną būtų galima įsidėti vienu ypu, o dar geriau, jei padažas bus kreminis. Kodėl gi neišbandžius gnocchi su quattro formaggi?


via GIPHY


Maistas, turintis aštrų kvapą. Česnakinė duonelė, svogūnų sriuba, tuno salotos ar apskritai bet kokia kita žuvis tikrai nebus geriausias pasirinkimas – šie variantai netrunka įgauti nenusisekusio pasimatymo sinonimą.


via GIPHY


Šonkauliai ir sparneliai. Verčiau vengti bet ko, kam po valgymo prireiktų penkių minučių prie kriauklės plaunant rankas (o gal ir riebalus aplink lūpas). Taip pat ir pats energingas mėsos plėšymas dantimis nuo kaulo nėra pats patraukliausias vaizdas.

Tiesa, šonkauliai ir sparneliai itin suartina tolimesniuose santykiuose ant sofos žiūrint naujausius filmus, tad pasilikite tokį maistą ateičiai. Jei norisi mėsos, geriausia išeitis būtų kepsnys ir su juo atkeliaujantys peilis bei šakutė.


via GIPHY

Maistas su pupelėmis. Na, juk suprantate, kodėl. Venkite čili troškinių, buritų ir panašių dalykų.

Labai aštrus maistas. Jei į aštrų maistą reaguojate gerai, tuomet nieko tokio, tačiau įsitikinkite, kad neteks verkti ir šniurkščioti nosimi.

Hotdogai, kebabai, čeburekai. Hotdogų valgymo vaizdas nebus malonus, čeburekų kvapo prisigers visi drabužiai, o kebabai… Jei atvirai, tai ar išties verta išeiti su kuo nors, kas į pirmą pasimatymą kviečia valgyti kebabų?


</