top of page

Į Nidą – austrių! Ir skaniausios Neringos vietos pagal virtuvės profesionalą

Gal savaitgalį į Nidą? Tuomet susiplanuokite ne tik jūrą, kopas, bet ir skanų maistą. Pavyzdžiui, austres!


Unsplash.com nuotr.

Trumpų atostogų į Nidą išlėkęs virtuvės šefas Artūras Samavičius jaučiasi įkvėptas gero maisto, kurį ten atrado, todėl dalinasi rekomendacijomis, ir įgarsina svajonę vieną vasarą atidaryti čia savo BBQ oazę.


Kur ir ko eiti Nidoje pagal Artūrą:


Juodos kavos eikite pas mergaitę, kuri dirba kavinėje prie Maximos”. Kavinė tokia mažutė su paukščiu logotipe. Nepamirškite palikti tipsų, ji taupo naujam dviračio krepšiui.
Lėtiems pusryčiams galiu rekomenduoti Take it Easy/Sushi Up". Juos rasite tarp bažnyčios ir muziejaus, reikia lipti laiptais į viršų ir rasti mažą food truck’ą. Daro labai skanius benediktus su kruasanu ir serano kumpiu, lašiša, arba shiitake grybais.Romantiškai vakarienei puikiai tiks nauja vieta Nidos Prieplauka", kurioje fantastiškos austrės ir daug kitų gerų dalykų. Rezervuokite vietą antrame aukšte prie lango su vaizdu į marias.Picos būtinai važiuokite į Juodkrantę, kur yra picerija Malka”Visiems gyvenimo atvejams. Sofa De Pancho”, nes pas juos visada viskas 100 proc. tobula.Rūkytos žuvies. Jei norėsite rūkytos žuvies, privalote nuvažiuoti iki Preilos ir susirasti rūkyklas, kurios yra visai viena šalia kitos, tačiau jose prekiauja skirtingi žvejai. Tai Rimo žuvis" ir Kęsto žuvis".Kaip valgyti austres?

A.Samavičius primygtinai rekomenduoja skanauti austres taip, kaip jį pamokė draugas someljė Mindaugas.

1. Paprašykite juodos mažesniais gabaliukais pjaustytos duonos, sviesto (užtepkite jį ant duonos) ir tabasco padažo.

  1. 2. Suvalgykite duonelę su sviestu: išvalo pašalinius skonius ir paruošia receptorius austrių skonį pajusti.

  2. 3. Užlašinkite 2 arba 3 lašelius tabasco ir šiek tiek citrinos arba laimo ant austrės. Šakute patikrinkite, ar austrė atkibusi nuo raumens ir skanaukite!

  3. 4. Kiekvieną austrę užbaikite ir naują pradėkite sviestu aptepta duonele.
Skanių atradimų!


Unsplash.com ir asmeninių archyvų nuotr.

Comentários


Naujausi įrašai

bottom of page