top of page

Skaitomiausiųjų TOP5: patiekalai iš geriausios vasaros knygos

Skaniausia (ir skaitomiausia) šios savaitės naujiena – nauja Alfo Ivanausko vasaros receptų knyga. Prisijunkite ir skaitykite. Visiškai nemokamai, kad ir kuriame pasaulio krašte būtumėte.

Ieškomiausi Alfo receptai
VMG nuotr.


„Kai norisi (pa)lepinti” – taip vadinasi nauja virtuali jau vasaros tradicija tapusi kulinarinė Alfo Ivanausko knyga, kurią visiškai nemokamai vartyti ir ja naudotis gali kiekvienas – kad ir kuriame pasaulio krašte būtų. Tai bus turbūt skaniausia knyga. kurią perskaitysite šią vasarą.

nauja Alfo Ivanausko knyga
VMG nuotr.


Vieno puodo ar vienos skardos patiekalai yra labai tinkami vasaros sezonui, kai norisi kuo daugiau laiko praleisti lauke ir kuo mažiau prie viryklės. Šie receptai – patikimas būdas gaminti greitai. gardžiai ir skaniai.

orkaitėje kepta vištiena su grybais_receptas
VMG nuotr.

Kokia gi vasara be braškių pyrago? Greitai pagaminama braškių ir migdolų tartaletė parklupdys kiekvieną smaližių. Patiekite su ledais arba plakta grietinėle.

braškių ir migdolų pyragas_receptas
VMG nuotr.

Ar ką nors girdėjote apie pastaruosius porą metų sparčiausiai plintantį arbatos gamybos būdą? Jeigu dar ne, jūsų smalsumui patenkinti – trumpa dosjė apie GABA ulongą.

gaba ulong arbata
Unsplash.com nuotr.

Jaukus priminimas:


Gardžių atradimų!

Naujausi įrašai

bottom of page