top of page

Padidės galimybė išgerti tobulą espresą – Vilniuje atidarytas kavos mokymų centras

Šią popietę turėtų nudžiugti tiek paprasti, tiek profesionalūs kavos mylėtojai, nes Lietuva prisijungė prie didžiausio pasaulyje „Lavazza Training Center“ kavos mokymų centrų tinklo ir šiandien Vilniuje atidarė pirmąjį centrą Lietuvoje. Jame bus treniruojami tiek pradedantieji, tiek profesionalūs kavos baristos, veiks kavos pažinimo, degustacijos ir tobulinimo laboratorijos. Tai reiškia, kad gerdami kavą mieste turėsite dar daugiau galimybių rasti tobulą puodelį kavos!

„Kavos mokymų centrai vienija kavos mylėtojus, kurie nebijo laužyti kasdienėje rutinoje įsivyravusių kavos ruošimo mitų. Mūsų komanda skatina į kavą pažvelgti ne kaip į gėrimą, bet kaip į unikalų skonį, kurį pažinti ir tobulinti kviečiame ir lietuvius“, kavos mokymų centro idėją atskleidė specialiai iš Italijos atvykusi kavos trenerė Giulia Sirio.

lavazza kava

Organizatorių nuotr.


Naujasis „Lavazza“ kavos mokymo centras pasiūlys profesionalius mokymus nuo kavos pupelės plantacijose iki tobulo rezultato puodelyje. Čia bus galima iš arti susipažinti su naujausiomis kavos ruošimo tendencijomis, pasisemti žinių ir idėjų originalioms kavos skonio interpretacijoms, kaip tai jau yra padaręs 3 „Michelin“ žvaigždutėmis įvertinto avangardinio restorano virtuvės šefas Ferran Adria, sukūręs kietą kavą ir kavos ikrus.

„Jau 20 metų skleidžiame itališkos kavos kultūrą Lietuvoje, o mokymų centro atidarymas tik įrodo, jos augančią paklausą ir naujovių paieškas kavos industrijoje. Profesionaliomis kavos kultūros žiniomis pirmiausiai dalysimės su kavos baristomis, tačiau jų patirtis ir idėjos galiausiai nusės kiekvieno kavos mylėtojo puodelyje“, – pasakoja italų prekės ženklui Lietuvoje atstovaujančios UAB „Amoka“ reklamos ir komunikacijos vadovė Agnė Žukauskienė.

Šiuo metu veikia 8 kavos mokymų centrai Italijoje ir 47 centrai visame pasaulyje.

lavazza kava

Organizatorių nuotr.


Opmerkingen


Naujausi įrašai

bottom of page