„Nudegęs“ – skani kino premjeraŠį savaitgalį kino teatruose pradėta rodyti amerikiečių kulinarinė komedija „Nudegęs“ (angl. „Burnt“), kuriame pagrindinį vaidmenį atlieka aktorius Bradley’us Cooperis. Kino juosta „Nudegęs“ – tai naujausias Holivudo režisieriaus Johno Wellso darbas, patenkantis į kulinarinio kino kategoriją.

Filme gausu apetitą žadinančių, stilizuotų scenų, kuriose dominuoja maistas, jo gamyba. Juostos režisierius J. Welsas ir scenarijaus autorius Stevenas Knightas pasistengė, kad kino juosta „Nudegęs“ nebūtų sudegęs – akį traukia gražiai lėkštėje patiektas maistas, kulinarijos mados ir (ne)tikėti patiekalai – šis filmas vienu metu yra sūrus ir saldus, sotus ir lengvas.

Šefas Adamas Džounsas (akt. Bradley’us Cooperis) viską turėjo ir visko neteko. Dvi „Michelin“ žvaigždutes gavusi žvaigždė su užriesta nosimi ir siaubingais įpročiais, pagarsėjęs Paryžiaus restoranų siaubas – tokia buvo jo užsitarnauta reputacija. Ką galėjo padaryti blogai, tą jis ir padarė, nes Adamui nerūpėjo niekas kitas, tik sukurti dar vieną neprilygstamų skonių fontaną. Kad turėtų savo virtuvę ir trečią „Michelin“ žvaigždutę, šefui reikės pačių geriausio profesionalų pagalbos, tarp jų – ir gražuolės Helenos (akt. Siena Miller).

Kulinarinę komediją „Nudegęs“ žiūrėkite didžiuusiuose šalies kino teatruose.

#kinas #kinojuosta #kinofilmas #nudegęs #maistas

Naujausi įrašai