top of page

Maisto prekės į namus: kodėl verta pirkti internetu?

Norime to ar ne, išmaniosios technologijos sparčiai braunasi į mūsų gyvenimus. Dabar internetu galima pirkti ne tik bilietus į teatrą, batus ar muzikos įrašus, bet ir maisto produktus, kuriuos šviežius kurjeriai pristato tiesiai į namus per kelias valandas. Lietuvoje tokių įmonių yra daugybė – galbūt todėl, kad turime greičiausią internetą pasaulyje, o gal todėl, kad vaikščiojimas po parduotuves daug dirbančiai tautai tampa tiesiog laiko gaišimu. Priežasčių daug, tačiau šįkart ne apie tai, o apie įmones, kurios leis jums paprasčiau gyventi ir nepraleidžiant laiko parduotuvėje lėkti tiesiai į virtuvę.

VAKARIENĖS PRENUMERATA

„Vakarienės prenumeratos“ įkūrėja Jurgita niekada nemėgo gaminti, kol gimė dukrytė. Tuomet, bandydama verstis per galvą ir sugalvoti vis naujų receptų, suprato, kad jai reikalinga pagalba. Kokia ta pagalba turėtų būti, moteris nežinojo, kol apsilankė pas draugę, gyvenančią Švedijoje, kur tokia paslauga nėra tiesiog „ponų išmislas“, o greičiau – žmonių kasdienybė. Taigi Jurgita sumanė palengvinti visoms mamoms, tėčiams ir daug dirbantiems žmonėms gyvenimą ir pristatė „Vakarienės prenumeratą“ Lietuvoje. „Vakarienės prenumeratą“ galima užsisakyti savaitei ar mėnesiui ir pagal įdomius, kasdien besikeičiančius receptus jums pristatomi reikiami produktai tiesiai į namus. Receptai yra ruošiami iš sveikų produktų, tinkami vaikams (vaikai nuo 10 metų gali patys ruošti patiekalus!) ir figūrai, mat yra nurodytas kalorijų skaičius. Be to, taip labai lengva planuoti šeimos išlaidas maistui!

Miestai: Vilnius, Kaunas, Elektrėnai

Pristatymo laikas: Vilniuje – antradieniais, Kaune ir Elektrėnuose – pirmadieniais nuo 15 iki 22 val.

Pristatymo kaina: nenurodyta

Nevežami produktai: alyvuogių aliejus, kepimo aliejus, druska, pipirai, sojų padažas, balzaminis actas, medus, sviestas, pienas, miltai, cukrus ir džiovintos prieskoninės žolelės. Taip pat – ir 1–2 kiaušiniai, jei tik tiek reikia patiekalui.

Internetinė svetainė: http://vakarienesprenumerata.lt/

BARBORA

Prekybos centrų tinklo „Maxima“ sesuo, kuri pasirūpina, kad parduotuvėje netektų gaišti laiko. Visos prekės yra surenkamos didžiuosiuose „Maxima“ prekybos centruose ir pristatomos tiesiai į namus per valandą. „Barbora“ tiekia įvairiausias prekes: nuo vaisių iki indų ploviklio. Kiekvienai prekei pristatymo metu yra suteikiamos reikiamos sąlygos šviežumui išlaikyti, mat autobusiukai yra išmanūs ir vienu metu gali užtikrinti reikiamą temperatūrą ir šviežiam pienui, ir ką tik iškeptai duonai, ir šaldytiems produktams. Be to, galite apsipirkti net važiuodami autobusu ar gerdami kavą mieste – tam skirta išmanioji programėlė, kurią galite atsisiųsti į savo telefonus ar planšetinius kompiuterius.

Miestai: Vilnius, Trakai, greitai – ir Kaune

Pristatymo laikas: per 1 val.

Minimalus krepšelis: 19,99 Eur

Pristatymo kaina: 1,52–1,99 Eur. Perkant prekių už 49,99 Eur ir daugiau, pristatymas nemokamas

Atsiskaitymas: elektronine bankininkyste arba grynaisiais / kortele kurjeriui atvykus

Internetinė svetainė: https://www.barbora.lt/

GILĖS KROMELIS

„Gilės kromelis“ – internetinė ekologiško maisto parduotuvė, susikūrusi dar visai neseniai, tačiau jau turinti savo klientų ratą. Nenuostabu, kad klientūra vis didėja, mat didėja ir ekologinis sąmoningumas, todėl žmonės nori ne tik gyventi natūralioje aplinkoje, bet ir valgyti tokį maistą. „Gilės kromelis“ turi tikrai platų prekių asortimentą: nuo „tiesiai iš daržo“ daržovių, vaisių, uogų bei vaistažolių iki mėsos, žuvies, pieno produktų iš lietuviškų ūkių. Galima įsigyti ir ekologiškų aliejų, maistelio kūdikiams bei švaros ir asmens higienos priemonių. „Gilės kromelis“ žada, kad prekės bus kokybiškos, maisto produktai – skanūs ir viskas bus pristatyta laiku.

Miestai: Vilnius, Kaunas

Pristatymo laikas: Vilniuje užsakę iki trečiadienio 17 val. prekes gausite ketvirtadienį. Kaune užsakę iki antradienio 17 val. prekes gausite trečiadienį. Užsakymas pristatomas 18–22 val. Jei pageidaujate prekes gauti ne pagal grafiką, būtina skambinti kontaktiniu telefono numeriu

Prekių atsiėmimas: sandėlyje Laisvės pr. 117-79, Vilniuje. Atsiimant prekes sandėlyje, taikoma 10 % nuolaida visam krepšeliui

Minimalus krepšelis: nenurodyta

Pristatymo kaina: 5 Eur. Perkant prekių už 29 Eur ir daugiau, pristatymas nemokamas

Atsiskaitymas: grynaisiais atvykus kurjeriui

Internetinė svetainė: http://www.gileskromelis.lt/

SMF

Trumpinys SMF iš tiesų reiškia „Skanaus maisto fabrikas“. Pavadinimas paprastas, tačiau atitinka realybę. Įmonė tiekia išskirtinės kokybės maisto produktus iš Lietuvos ūkininkų bei lengvus receptus patiekalui pasigaminti vienoje dėžėje. Yra keturios dėžės pagal receptus arba galimybė rinktis iš atskirtų produktų. Kaip sako patys SMF darbuotojai, tai – patogus sprendimas dirbantiems, užimtiems bei vertinantiems išskirtinės kokybės lietuvišką produktą žmonėms.

Miestas: Šiauliai

Pristatymo laikas: prekės pristatomos ir jas galima atsiimti tik darbo dienomis

Prekių atsiėmimas: pristatoma į namus. Galima atsiimti atsiėmimo punkte Vilniaus g. 28, Šiauliuose

Minimalus krepšelis: 10 Eur

Pristatymo kaina: 1,50 Eur. Perkant už 20 Eur ir daugiau, pristatymas nemokamas

Atsiskaitymas: elektronine bankininkyste

Internetinė svetainė: http://smf.lt/

KAIMAS Į NAMUS

„Kaimas į namus“ yra puiki iniciatyva, vienijanti kaimo bendruomenes ir leidžianti kaimo ūkininkams reklamuoti bei pardavinėti savo prekes. Tos bendruomenės kas kiek laiko pateikia užsakymo pasiūlymus. Jei jums reikia tik kelių vištienos sparnelių, ši sistema jums netiks, mat prekės yra kombinuojamos į krepšelius su įvairiausiais produktais, t. y. į krepšelį gali įeiti įvairiausios prekės: nuo medaus iki jautienos produktų. Galima pirkti ir pavienius produktus, tačiau tik dideliais kiekiais, kad ūkininkams apsimokėtų vežti. Sistema draugiška, nes apie kiekvieną tiekėją yra pateikta informacija, tiekėją galima vertinti. Kiekvienas norintis tiek pirkti, tiek savo prekes parduoti, yra skatinamas tapti sistemos nariu.

Miestai: visa Lietuva

Pristatymo laikas: priklauso nuo tiekėjo

Minimalus krepšelis: priklauso nuo tiekėjo

Pristatymo kaina: priklauso nuo tiekėjo

Internetinė svetainė: http://www.kaimasinamus.lt/

ZZZ.lt

Ši internetinė parduotuvė save pristatydama sako, kad maisto pristatymas į namus nėra jų pagrindinis tikslas. ZZZ.lt pirmenybė – tai laikas, kurį galite praleisti su šeima, o ne prekybos centruose. Tai – pagrindinis konkurentas „Barborai“, tiekiantis maistą specialiose dėžėse, leidžiantis pasirinkti pristatymo būdą pavadinimu „Nesusitik su kurjeriu“ ir išsiskiriantis tuo, kad leidžia prekes pirkti pagal receptus, kurių sąrašą galite rasti internetinėje svetainėje. Už tai VMG komanda šiai įmonei rašo stiprų dešimtuką. Inovatyvu, efektyvu ir greita – viskas, ko šiai dienai ir reikia.

Miestai: visa Lietuva

Pristatymo laikas: pateikus ir apmokėjus užsakymą iki einamosios dienos 17 val., prekės bus pristatytos jau kitą dieną pasirinktu laiku. Pateikus ir apmokėjus užsakymą po 17 val., prekės bus pristatytos antrą dieną po užsakymo pasirinktu laiku

Minimalus krepšelis: 35 Eur

Pristatymo kaina: nemokamai, išskyrus Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje piko valandomis (nuo 8 iki 10 arba nuo 18 iki 22 val.). Kaina – 0,50 Eur.

Atsiskaitymas: elektronine bankininkyste, pavedimu, grynaisiais pristatymo metu.

Internetinė svetainė: https://www.zzz.lt/

BALTA KARVĖ

Dar viena ekologiškų produktų parduotuvė, pasižyminti maloniu aptarnavimu ir prekių gausa. Kadangi čia parduodamos prekės yra kokybiškos, be chemikalų, konservantų, stipriklių, dažiklių ar pakaitalų, „Baltos karvės“ atstovai aplanko kiekvieną savo tiekėją, aiškinasi, ar jie atitinka nustatytus kokybės reikalavimus, todėl galite būti tikri, kad prekės bus tik tokios, kokias užsisakote, ir kokybiškos. Be to, šios įmonės atstovai labai rimtai reaguoja į gautus skundus – gavę nusiskundimą, kad kažkuris produktas buvo nešviežias ar nekokybiškas, nieko nelaukę išsiaiškina, kodėl taip nutiko, bei kompensuoja nuostolius. Po dviejų nusiskundimų tiekėjas iškart šalinamas iš prekybos sistemos.

Miestai: Vilnius ir Vilniaus rajonas

Pristatymo laikas: pagal pasirinktą laiką. Galima prekes pasiimti ir pačiam iš pasirinktos vietos

Minimalus krepšelis: ribos nėra

Pristatymo kaina: perkant už 39,99 Eur ar daugiau, prekės pristatomos nemokamai, perkant iki 39,99 Eur, taikomas 3 Eur pristatymo mokestis, perkant iki 14,99 Eur – 5 Eur pristatymo mokestis. Atsiskaitymas: pavedimu iškart po patvirtinimo

Internetinė svetainė: https://baltakarve.lt/

Comentários


Naujausi įrašai

bottom of page