top of page

Lėtų (vėlyvųjų) pusryčių desertai. 5 įkvepiantys receptai

Skanūs pusryčiai ir ypač tie, kuriuos galime suvalgyti mėgaudamiesi ir neskubėdami, yra viena laimingo gyvenimo sąlygų.

Be abejo, jie turi būti teisingi: tokie, kurie suteikia energijos, o ne slopina, yra vitaminingi, o ne pilni tik tuščių kalorijų, ilgai veikiantys, sotūs ir t. t., tačiau labai svarbu nepamiršti malonumo.


Malonumas yra stipriausias laimės vitaminas.

pusrytainiai_Alfo receptai
VMG nuotr.

GAIDELIS 7 GRŪDAI" pusrytainiai – skanūs, traškūs, maistingi, suteikia ilgai veikiančios energijos ir yra nenuobodūs: vieną rytą galite rinktis klasikinius VANILINIAI, kitą – nostalgiškuosius MORKA+CINAMONAS, trečią – egzotinius KOKOSAS + ŠOKOLADAS. Pusrytainiai puikiai dera su mėgstamu karštu gėrimu – kava, arbata, kakava, taip pat su pienu, kefyru ir net sultimis.

GAIDELIS pusrytainiai iškepti iš 7 skirtingų rūšių grūdų miltų – avižų, speltos, kviečių, rugių, grikių, miežių ir ryžių, todėl jie yra šaltinis ne tik lėtai skylančių angliavandenių, kurie garantuoja, kad ilgai jausitės sotūs ir energingi, skaidulų (organizmo šluota!), bet ir organizmui labai reikalingų B grupės vitaminų, vitamino E, pantoteno ir folio rūgščių, magnio ir geležies.


pusrytainiai_Alfo desertai pusryčiams
VMG nuotr.

 

Pusrytainiai GAIDELIS „7 GRŪDAI“ su kokosu ir šokoladu pripažinti geriausia 2022 m. naujiena užkandžių kategorijoje remiantis „NielsenIQ“ mažmeninės prekybos indeksu Lietuvoje. Būtinai išbandykite.

 

Mėgaukitės pusrytainiais su mėgstamu gėrimu, o lėtiems savaitgalio pusryčiams susiorganizuokite tobulą pusryčių desertą:


Apelsininis kremas

apelsininis kremas_Alfo receptas
VMG nuotr.

Suvožtinis su sūriu ir obuoliais

suvožtinis su sūriu ir obuoliu_Alfo receptas
VMG nuotr.

Cinamoninis ledų ir pusrytainių glotnutis

cinamoninis glotnutis_Alfo receptas
VMG nuotr.

Karštas žaliasis tinginys

karštas žaliasis tinginys_Alfo receptas
VMG nuotr.

Gardusis slyvų sluoksniuotis

slyvų glotnutis_Alfo receptas
VMG nuotr.

Gardžių atradimų.


Naujausi įrašai

bottom of page