top of page

Kavos horoskopas: kuri kava tau tinkamiausia pagal Zodiako ženklą?

Kapučinas ar espreso puodelis? Iš ryto ar ir per pietus? O gal tiesiog neapsisprendžiate, kokia kava šiandien pasilepinti pačiam? Tuomet šis žaismingas kavos horoskopas – kaip tik Jums!Avinas


Šis Zodiako ženklas išsiskiria savo stipria dvasia ir užsispyrimu, tad ir kavą jis mėgstą stiprią ir aromatizuotą. Niekuomet neapsiriksite Avinams paruošę espreso. O kai vėl bus galima mėgautis kavinių interjerais, eidami išgerti kavos su kaprizingaisiais Avinais, parinkite elegantiškai minimalistinę erdvę – aplinka, kurioje jie mėgaujasi kava, jiems taip pat itin svarbi.


Jautis


Jaučiai vertina paprastumą ir užtikrintumą. Dėl to tikrai neprašausite Jaučius pavaišinę klasikine juoda kava. Be to, jei ieškosite jiems dovanų, jie tikrai įvertins praktiškus aksesuarus, susijusius su kavos gėrimu ar ruošimu. Na, o kavos aparatas greičiausiai maloniai nustebintų kiekvieną, tiesa?


Dvyniai


Dvyniai tiesiog dievina bendravimą, tad ir kava yra neatsiejama jų susitikimų dalis. Šis Zodiako ženklas dievina eksperimentus, tad jei niekaip nedrįstate išbandyti naujo skonio, kibkite jiems į parankę! Žinoma, vienas iš mėgstamiausių jų pasirinkimų yra vidutinio stiprumo latė kava.Vėžys


Šis Zodiako ženklas tiesiog dievina buvimą namuose! Tad pirmiausiai jis atkreips dėmesį ne į tai, kokia kava paruošta, bet kaip ji patiekta. Žinoma, jie teikia pirmenybę švelniam ir maloniam skoniui, kaip, pavyzdžiui, Nespresso LINIZIO kapsulės. O jei ieškote jiems dovanų, Vėžiai tikrai nenumos ranka į kavos servizą ar... originalų kavos puodelį išsinešimui. Taip, teisingai išgirdote! Kad ir kaip Vėžiai mėgtų leisti laiką namuose, jie dievina kavą išsinešimui, nes tai būdas dalelę namų visuomet turėti su savimi.


Liūtas


Niekam ne paslaptis, kad Liūtai tiesiog dievina dėmesį. O taip pat – ir išbandyti naujus bei, pageidautina, intensyvius skonius. Dėl to tikrai neprašausite pro šalį juos pavaišinę intensyvaus skonio kremine kava Ispirazione Firenze Arpeggio.


Mergelė


Mergelės išsiskiria kruopštumu bei akylumu detalėms. Dėl to šis Zodiako ženklas, besirinkdamas kavą, atidžiai išstudijuos jos kilmę, poveikį ir t. t. Tad tik įsivaizduokite, kiek informacijos Mergelės peržvelgia prieš įsigydamos kavos aparatą! Visgi šį Zodiako ženklą visuomet galite palepinti kava su grietinėle.


Svarstyklės


Nuolat visur lekiančioms ir nespėjančioms Svarstyklėms labai praverčia kavos termosas. Bet ir šis gali būti kur nors netyčia paliktas. Dėl to palepinkite išsiblaškusias Svarstykles Nespresso GENOVA LIVANTO kavos kapsulėmis, nes ši dovana ne tik maloniai nustebins, bet galbūt harmoningas jų skonis įneš nors kažkiek balanso į jų chaoso kupiną pasaulį.Skorpionas


Dramatiškieji Skorpionai pirmenybę teikia sodriai juodai kavai. Norėdami pasilepinti, renkasi kapučiną. O jei ruošia kavą patys, būtinai bando nustebinti specialia paruošimo technika ar slaptu, ypatingu ingredientu.


Šaulys


Šauliams labai svarbu pasipuikuoti savo žiniomis, tad jei jau pokalbis pasisuks apie kavą, jie tikrai bus pasiruošę. O jei jie dar keliavo tuose regionuose, kuriuose ji auginama! Greičiausiai įgausite daug naudingos informacijos. Jei visgi nuspręsite Šaulį palepinti kava, tai gana paprasta – jis visada renkasi espresą, o karštomis dienomis mielai pasilepina šalta latės kava su karamele.


Ožiaragis


Tai gana konservatyvus Zodiako ženklas. Greičiausiai, jei jis turi mėgiamą kavinę, joje nuolat ir lankysis. Lygiai tas pats ir su mėgstama kavos rūšimi. Ryžtis išbandyti ką nors naujo Ožiaragiui labai sunku. Bet juk kartais tikrai verta, tiesa? Pavyzdžiui, Nespresso LUNGO VIVALTO nustebins kompleksišku ir subalansuotu skoniu.


Vandenis


Vandeniui labai svarbu smulkmenos ir naujovės. Tad greičiausiai jis ne tik pirmas sužinos apie tendencijas, bet ir iškapstys visas detales. Be to, šis ženklas pirmenybę teikia specializuotoms parduotuvėms, kuriose jaučia, kad konsultantas gali skirti jam pakankamai laiko.


Žuvys


Žuvys galantiškos ir romantiškos, tad išgerti kavos jos nevengia keletą kartų per dieną. Jei kavą ruošia namuose, tam skiria ypatingą dėmesį ir, jei tik yra galimybė, pasilepina ir gardžiu desertu. Nepakartojamus kavos ir desertų derinius galite atrasti ČIA.

Visą Nespresso kavos kapsulių asortimentą, kavos aparatus, plakiklius bei kitus aksesuarus rasite čia: https://nespresso.lt/lt/

Naujausi įrašai

bottom of page