top of page

Holivudo žvaigždžių mityba ir dietos: ko galima iš jų pasimokyti?

Holivudo žvaigždės yra idealas visoms likusioms pasaulio moterims. Jos neįtikėtinai lieknos, sportiškos, sveikos, jų oda ir plaukai švyti, o šypsenos visuomet išlieka plačios. Žinoma, lengva plačiai šypsotis aplink save turint didžiulę profesionalų komandą, kurią sudaro sporto treneriai, asmeniniai virėjai, stilistai, kosmetologai, vizažistai ir kirpėjai. Vis dėlto, net ir neturint padėjėjų kai ko iš Holivudo žvaigždžių pasimokyti vis tik galima, tai – mitybos ypatumai, kurių pagrindu žvaigždės gyvena, maitinasi ir lieknėja. Kokios tos paslaptys?

Didžiausia silpnybė – lapiniai kopūstai

Produktų populiarumo viršūnėje jau ilgai laikosi lapiniai kopūstai. Jie gali būti naudojami kokteiliams ar įvairioms salotoms gaminti, apšlakstyti alyvuogių aliejumi ir šiek tiek paskrudinti orkaitėje, šie kopūstai gali pakeisti nesveikus užkandžius. Kadangi Holivudo žvaigždės nuo madų neatsilieka, lapiniai kopūstai yra bene pagrindinis produktas jų mitybos planuose. Aktorė Gwyneth Paltrow turi įprotį kas rytą, prieš treniruotę, išgerti lapinių kopūstų sulčių, o vakarienei ji dažnai pasirenka lapinių kopūstų sriubą su kalakutiena. Jennifer Aniston prieš kiekvieną vaidmenį, kai jai tenka filmuotis apsirengus bikinį, keletą mėnesių intensyviai sportuoja ir renkasi liesus baltymus kartu su lapinių kopūstų salotomis bei kokteiliais. Jei nesate ragavę lapinių kopūstų, išbandykite nuostabias lapinių kopūstų salotas su vynuogėmis ir sūriu.


Pamažu mažinkite porcijas

Žymaus serialo „Didžiojo sprogimo teorija“ (ang. „The Big Bang Theory“) žvaigždė Kaley Cuoco-Sweeting ,kaskart paklausta apie savo dailią figūrą, papasakoja, kaip ji sugeba save apgauti: „Kad ir kiek maisto būtų mano lėkštėje, tą porciją padalinu į dvi dalis ir suvalgiusi pusę padarau 10 minučių pertrauką. Jos metu išgeriu stiklinę vandens, pasivaikštau. Pertraukai pasibaigus valgyti paprasčiausiai nesinori, na, o jei norisi, pabaigiu tą porciją, tačiau tai būna retai.“ Atlikėjai Jennifer Lopez šią vasarą sukaks 48 metai, tačiau jos kūno gali pavydėti kiekviena. Pagrindinis jos mitybos principas – visko po truputį: „Gabalėlis šio to kaloringo tavęs nepražudys. Tačiau visa suvalgyta dėžė tikrai gali.“


Keistų dietų manija

Moterys laikosi pačių įvairiausių dietų, tačiau įžymybės, atrodytų, pasirenka pačias keisčiausias ir sudėtingiausias. Įspūdingo balso savininkė Christina Aguilera laikosi spalvų dietos, kurios metu kasdien valgomi vienos spalvos produktai. Pavyzdžiui, pirmadieniais – tik balti: natūralus jogurtas, žiediniai kopūstai, baltosios pupelės. Antradieniais – žali produktai, t. y. įvairios salotos, agurkai, kopūstai. O penktadieniais galima pasilepinti geltonais produktais: keptomis bulvėmis, skrebučiu, bananais. Aktorė Eva Mendez laikosi penkių produktų dietos, kuri leidžia per dieną suvalgyti penkis nedidelius patiekalus, pagamintus naudojant tik penkis skirtingus produktus. Šios dietos pagalba aktorė po nėštumo numetė net 8 kilogramus ir neturėjo badauti. Na, o atlikėja Miley Cyrus jau kurį laiką propaguoja begliutenę mitybą, nors gliuteną toleruoja ir celiakija neserga. Mergina sako, kad dėl dietos ji pradėjo atidžiau skaityti etiketes ir jaučiasi žymiai gyvybingesnė.


Supermodelių dietos principai

Atrodytų, kad „Victoria’s Secret“ podiumu vaikštantys modeliai tik sportuoja, dalyvauja vakarėliuose ir gerdamos prabangų šampaną užsikanda salotų lapais. Tikrai ne. Iš tiesų supermodelių mitybos įpročiai gan paprasti, tačiau jų gražiausios pasaulio moterys laikosi griežtai. Pavyzdžiui, Rosie Huntington-Whitley tik neseniai atsisakė raudonos mėsos, tačiau tai padariusi jos daugiau ir nebenori: „Anksčiau laisvadieniais mėgdavau suvalgyti ant grilio keptos ėrienos, tačiau šio įpročio atsisakiau ir jaučiuosi žymiai lengvesnė. Vietoj to dabar valgau ant grilio keptą žuvį arba vištieną. Visų įpročių atsisakyti nereikia.“ Kita gražuolė, Naomi Campbel, mano, kad badavimas yra pats blogiausias pasirinkimas norint sulieknėti arba palaikyti dailias kūno linijas. Modelis dievina sulčių iškrovas, tačiau smerkia tas, kurios nei valgo, nei geria net kelias dienas per savaitę. Kate Moss, būdama vos 21 metų, iš savo valgiaraščio išbraukė toksiškus produktus ir laikosi žymaus daktaro sudaryto mitybos plano.


Visiems žinoma paslaptis – sveika mityba

Kai kurios žvaigždės yra apdovanotos puikiais genais ir savo jaunystę bei energiją palaiko sveiku maistu. Victoria Beckham, nors labai mėgsta užkandžiauti, stengiasi rinktis penkis sveikus užkandžius per dieną. Pagrindinis principas toks, kad vieno užkandžio porcija turi tilpti į delną, nesvaru, ar tai – riešutai, ar virtų kiaušinių baltymai, ar vaisiai. Seksualioji kolumbietė Shakira savo kūno formomis pavydą kelia ne vienai. Tačiau moteris gyvenime jokių dietų nėra laikiusis, tai jai nepavykdavo, pritrūkdavo valios. Atlikėja yra pasakojusi, kad ji paprasčiausiai stengiasi laikytis atokiau nuo blogųjų angliavandenių, juos pakeičia vaisiais ir daržovėmis. Panašaus principo laikosi ir aktorė Kate Hudson, kuri mėgsta valgyti daug ir skaniai, tačiau renkasi sveikus produktus. Jos lėkštėje dažniausiai atsiduria ryžiai, pupelės, lęšiai, žuvis, įvairiausios salotos ar karšti daržovių patiekalai. Užkandžiams moteris renkasi riešutus bei uogas, tai aktorei padeda palaikyti taip reikalingą energiją visos dienos metu.

留言


Naujausi įrašai

bottom of page