top of page

Dienos pietūs: „Beerhouse“

Kartais, o gal ir dažnai, darbo dienos pietus norime valgyti neįpareigojančioje aplinkoje (nes tai atima daug laiko), greitai, už prieinamą kainą ir labai skaniai. Beveik visus punktus atitinkanti vieta yra baras, esantis Vokiečių gatvėje, Vilniuje (apie jį daugiau rašėme ČIA). Tai – „Beerhouse“. Galbūt negausite tokio klasiško maisto kaip pas Praspaliauską arba Čepracką, bet kokybiškai ir skaniai tikrai pavalgysite.

Nors tai, pirmiausia, – baras, o tik po to – maisto vieta, verta pasirinkti „Beerhouse“ dienos pietums, nes čia nuo darbų tikrai atitrūksite: baro požemiuose greitai pamiršite, kurioje pasaulio vietoje esate. O juk tokio trumpo pabėgimo darbo pietų metu ir reikia, ar ne?

Rekomenduojame paragauti pilstomo Kronenburg Blanche alaus. Kaina mažas/didelis 2.50/3.30 (Valerijos Stonytės nuotr.)

Rekomenduojame paragauti pilstomo „Kronenburg Blanche“ alaus. Kaina: mažas / didelis – 2,50 / 3,30 Eur (Valerijos Stonytės nuotr.)


Maistas. Čia jis įvairus (rasite ir sezoniškų gaivių salotų, ir ilgai keptų šonkauliukų) ir būtinai derantis su alumi – na, juk alaus baras vis tik.

Gėrimai. Šalia dienos pietų siūloma atsigaivinti vietoje gaminto kompoto taure (VMG komandai pasirodė kiek per saldus, bet čia jau skonio reikalas) arba alaus stiklinaite! Nealkoholinio, žinoma. „Beerhouse“ siekia pripratinti, kad alus, kaip gėrimas šalia valgio, yra labai naudingas ir skanus pasirinkimas ir nebūtinai jis turi būti alkoholinis, tačiau privalomai – toks pat skanus ir šaltas kaip alkoholinis. Skanesnio tikrai niekur neragavote, nes tai – geriausiu pasaulyje pripažintas „Clausthaler“ nealkoholinis alus. 0,3 l kaina – 1,50 Eur.

Kainos. Vidutiniškos. Papietausite iki 6 Eur, o atsigersite – už 3 Eur. Kaip Vilniaus miesto centrui, tai visai neblogai.

Darbo laikas.

Pirm.–Ketv.: 12:00–00:00 Penkt.-Šešt.: 12:00–02:00 Sekm.: 12:00–00:00

Adresas. Baras / restoranas „Beerhouse“, Vokiečių g. 24, Vilnius. „Facebook“ puslapis ČIA.

BEERHOUSE46

Ožkos sūris, brandintas aluje. Kaina – 6,19 Eur (Valerijos Stonytės nuotr.)


BEERHOUSE52

Grilyje kepti šonkauliukai. Kaina dienos pietų metu – 5,95 Eur (Valerijos Stonytės nuotr.)


BEERHOUSE50

Visiems valgantiems, vietoje kepta duona (Valerijos Stonytės nuotr.)


BEERHOUSE51

Skirtingų skonių užtepėlės visiems valgantiems nemokamai (Valerijos Stonytės nuotr.)


BEERHOUSE56

Gaivus uogų gėrimas. Kaina – 0,50 Eur (Valerijos Stonytės nuotr.)


#kainos #beerhouse #dienospietūs #vokiečiųgatvė #kurvalgyti #kureiti #vilnius

Naujausi įrašai

bottom of page