top of page

Desertų klasika – pyragas + ledai. Patarimai, kaip suderinti skonius

Niekas negali nurungti šilto obuolių pyrago, išskyrus šiltą obuolių pyragą su sūdytos karamelės ledais arba... (įrašykite savo mėgstamiausius ledus). Traškus pyrago viršus, purus biskvitas, karamelizuoti obuoliai ir vėsinantis ledų padažas...

Tai vadinama smaližių rojumi.


ledai su pyragu, receptas
Shutterstock.com nuotr.

Haagen Dazs yra visame pasaulyje žinomas ledų prekinis ženklas. Jeigu dar neragavote – vienų ar derinyje su mėgstamu pyragu, būtinai paragaukite: abejingų nepaliks ne tik subtilūs skoniai, bet ir itin švelni tekstūra, išgaunama naudojant oro tarpų beveik nepaliekančią technologiją, todėl 460 ml Haagen-Dazs = 400 g ledų.

Haagen Dazs tobulai dera su mėgstamu pyragu.

Derinant ledus prie pyrago, verta paisyti bent kelių taisyklių:

  1. Prie pyragų labiausiai dera kreminės, glotnios tekstūros minkšti ledai.

  2. Vaniliniai ledai dera praktiškai su visais pyragais.

  3. Ledų skonis turi papildyti pyrago skonį, suteikti jam naują akcentą, žaismingumo, įdomumo, o ne užgožti ar pyrago skoniui „prieštarauti“.

  4. Taip pat svarbu, kad nebūtų sviestas sviestuotas, t. y. prie obuolių pyrago nelabai tinka obuolių skonio ledai, tačiau visada puikiai dera vaniliniai, karameliniai ar cinamoniniai.

  5. Jeigu norite tiekti ledus prie dar karšto pyrago, tiekite juos ne ant pyrago, o šalia lėkštelėje. Priešingu atveju tirpdami ledai suminkštins ir sudrėkins pyrago plutelę, gausis ledų ir pyrago košė. Tiekite ledus šalia arba palaukite, kol pyragas pravės.


 

Gardžios ledų ir pyragų poros pagal Alfą Ivanauską:


  • HAAGEN DAZS ledai su sūria karamele

Nuostabiai dera su šokoladiniais arba karamelės skonio pyragais.


  • HAAGEN DAZS braškių ir sūrio pyrago skonio ledai,

Labai gerai skambės su populiariuoju morenginiu Pavlovos desertu.  • HAAGEN DAZS vaniliniai ledai su karamelizuotais makadamijų riešutais.

Vaniliniai ledai dera kone su visais pyragais, o riešutų skonio turintys tobulai papildo braunius ir kitus šokoladinius kepinius, gardžiai dera su uogų galetėmis.  • HAAGEN DAZS Mango ledai su aviečių užpilu ir balto šokolado glaistu.

Vaisių ir uogų skonių ledai visada dera su vaisių ir uogų pilnais pyragais, tik stenkitės, kad vienų skonis papildytų kitų skonį, tarkim, prie citrininio pyrago labiau tiks ne citrininiai, o mėlynių ar aviečių skonio ledai.


 

Gera idėja:

Jeigu sunku apsispręsti, kurį skonį rinktis, tiesiog surenkite HAAGEN DAZS ledų derinių su pyragais degustaciją. Yra du skirtingų skonių ledų rinkiniai: HAAGEN DAZS FRUIT COLLECTION, ir HAAGEN DAZS ledų rinkinys FAVORITE SELECTION,

 

Mėgaukitės atradimais!


Comments


Naujausi įrašai

bottom of page