top of page

Skani staigmena įvairiems netikėtumams – tortas per 15 min!

Kad ir kokia asmenybė būtumėte – ta, kurią staigmenos įkvepia ir „pakrauna“, ar, atvirkščiai, ta, kurią netikėtumai išmuša iš vėžių, būti pasiruošus net ir maloniausioms staigmenoms – labai geras jausmas.

šaldyti pyragai, oetker receptas

Šaldymo kameroje tinkamos progos tik ir laukiantis torčiukas suteiks jums tą malonų „visada pasiruošęs“ jausmą. Kad ir kas ištiktų – netikėtų svečių skambutis į duris, sukritęs biskvitas ar suskystėjusi grietinėlė gimtadienio tortui, o gal akimirkos silpnumas, kai „trūks-plyš reikia kažko skanaus“, Dr. Oetker šaldytas pyragas išspręs visus keblumus.


Dr. Oetker saldi naujiena – trijų skonių itin aukštos kokybės My Sweet Deli šaldyti sūrio pyragai pagaminti tik iš šviežių produktų, be konservantų, gausiai dekoruoti braškėmis (biskvitinio pagrindo braškinis sūrio pyragas), mėlynėmis (mėlynių sūrio pyragas) ar sūria karamele su traškiais gabaliukais (sūrios karamelės sūrio pyragas). Kad ir ką mėgstate – vasaros uogų gaivą ir lengvumą ar „klampesnius“, nuodėmingesnius desertus, visada turėkite po ranka galimybę jais pasimėgauti.


Paruošti pasimėgavimui šaldytą Dr. Oetker pyragą – labai lengva: reikia tik išimti iš pakuotės, perkelti į tinkamo dydžio serviravimo lėkštę ir atitirpinti kambario temperatūroje (prireiks maždaug 2-3 val.) arba mikrobangų krosnelėje (vos 15 min.).Mėgaukitės vasaros skoniais arba tobulai subalansuotu sūrumo bei saldumo deriniu be jokio rūpesčio, jaudulio, kuris natūraliai lydi išsikepus naminį gardumyną (Ar tikrai pavyko? Ar patiks visiems?) ir visada, kai to planuotai ar visiškai netikėtai prireikia. Jeigu sunku išsirinkti mėgstamiausią skonį, šaldiklyje rekomenduojame turėti visus tris – šventė ar vakarienė su pyragų degustavimo pramoga nė vieno nepaliks abejingo!


Greita, paprasta ir nepaprastai skanu!


Comments


Naujausi įrašai

bottom of page