top of page

7 sveikiausios „Instagram“ paskyros

Juk kartais, norint pradėti maitintis sveika, užtenka tik pasekti tinkamą tinklaraštininką „Instagram“ tinkle. Pateikiame septynias sveikais mitybos principais besivadovaujančias ir sveikos mitybos receptais besidalijančias paskyras.

David Frenkiel yra fotografas, tėtis vegetaras bei maisto tinklaraštininkas, mėgstantis lankytis ūkininkų turgeliuose.


A photo posted by David Frenkiel (@gkstories) on Apr 22, 2016 at 12:33am PDT

@mynewroots paskyra: https://www.instagram.com/mynewroots/?modal=true Sarah Britton yra tinklaraštininkė ir diplomuota mitybos specialistė. Savo gaminamų patiekalų ji nemėgsta vadinti tik veganiškais ar vegetariškais, bet ji nevalgo mėsos ir dievina daržoves.Angela Liddon savo tinklaraštį pradėjo rašyti besigydydama dėl sutrikusios mitybos. Įveikusi savo ligą, ji tapo receptų knygos veganams autore.


A photo posted by Angela Liddon (@ohsheglows) on Jun 30, 2015 at 12:57pm PDT

@deliciouslyella paskyra: https://www.instagram.com/deliciouslyella/ Kai Ella Woodward buvo diagnozuotas ortostatinės tachikardijos sindromas, ji savo mitybą turėjo pakeisti iš pagrindų. Prieš tai niekada nevalgiusi vaisių ir daržovių, dabar savo mitybą keisti Ella moko ir kitus.Sara Forte nuotraukomis įamžina savo šeimą, keliones ir, žinoma, maistą. Gamindama ji naudoja šviežius ir ekologiškus produktus.


A photo posted by Sara Forte (@sproutedkitchen) on May 17, 2016 at 6:57pm PDT

@nomnompaleo paskyra: https://www.instagram.com/nomnompaleo/ Net jei ir nesidomite paleo mityba, ja Michelle Tam jus tikrai sudomins. Kupini gyvybės ir spalvų – tokie yra tinklaraštininkės siūlomi receptai.@nutritionstripped paskyra: https://www.instagram.com/nutritionstripped/

McKel Hill yra mitybos specialistė ir sveikos gyvensenos puoselėtoja. Savo paskyroje ji dažnai dalijasi patarimais, kaip derėtų prisijaukinti sveikos mitybos principus šeimoje.


A photo posted by McKel Hill, MS, RD, Dietitian (@nutritionstripped) on Apr 17, 2016 at 5:34am PDT


Comments


Naujausi įrašai

bottom of page