top of page

3 animaciniai penktadienio filmai apie maistą1. „Sausage Party“ (2016)

Režisieriai: Greg Tiernan, Conrad Vernon

Žanras: animacinis, nuotykių, komedija

Veiksmo vieta: įsivaizduojamas „Shopwell“ prekybos centras JAV

Filmo trukmė: 89 min.

Siužetas: naujausiu, kaip sakoma, Amerikos maisto kultūrą pakeisiančiu animaciniu filmu bandoma vaizduoti, kaip galėtų jaustis maistas, kurio likimas – būti suvalgytam. Parduotuvių lentynose esantys produktai trokšta būti pasirinkti ir įdėti į pirkinių krepšelį, bet niekas nežino, kas jų laukia po to. Maisto produktų rojus pasirodo esantis tikras pragaras. Susiklosčius tam tikroms aplinkybėms, dešrelė Frankas ir jo kompanionė bandelė sugrįžta į prekybos centrą. Ar jie papasakos čionykščiams apie tikrąjį pasaulį? Ar maisto produktai sukils prieš juos valdantį žmogų?

ĮDOMU. Šiam animaciniam filmui yra suteiktas „R“ reitingas. Tai reiškia, kad jis yra skirtas suaugusiems.

Anonsas:


2. „Ratatouille“ – „La Troškinys“ (2007)

Režisieriai: Brad Bird, Jan Pinkava

Žanras: komedija, animacija visai šeimai

Veiksmo vieta: Prancūzija

Trukmė: 110 min.

Siužetas: nepaisant savo šeimos pasipriešinimo, žiurkiukas Remis puoselėja aistrą gaminti Prancūzijos restoranuose. Apsigyvenęs tiesiai po savo kulinarinio idealo Augusto Giusto restoranu, Remis atkakliai kartoja savo žygius į jo virtuvę ir bando pasauliui parodyti savo sugebėjimus. Komandinis darbas ir dviejų skirtingų šefų meilė maistui atneša sėkmę restoranui ir nustebina patį pikčiausią maisto kritiką.

Anonsas:


3. „Cloudy With a Chance of Meatballs“ – „Debesuota, numatoma mėsos kukulių kruša“ (2009)

Režisieriai: Phil Lord, Cristopher Miller

Žanras: komedija, animacija visai šeimai

Veiksmo vieta: magiška šalis

Trukmė: 90 min.

Siužetas: Flintas Lockwoodas mano, kad yra genijus, bet nė vienas jo išradimas neturėjo nei prasmės, nei naudos. Tačiau vaikinas turi progą sužibėti: miestelio bendruomenė ima kentėti nuo ekonominės krizės ir yra uždaromas pagrindinis gyventojų pajamų šaltinis – sardinių konservų fabrikas. Flintas sukuria mašiną, kuri vandenį gali paversti maistu. Kilus nesklandumams, mašina išskrieja į atmosferą. Lietus niekada nebebus toks, koks buvo.

Anonsas:


Comentarios


Naujausi įrašai

bottom of page