top of page

2 kalorijos malonumo ir kiti faktai apie kavos kapsules

Kokia yra geriausia ryto pradžia? Mankšta, šaltas dušas, vėsus pavasariu kvepiančio oro gūsis pro atvirą langą? Visa tai irgi gerai, bet geriausia yra puodelis kavos į lovą… Kvapnios, kokybiškos, su rusva putele. Kartu tai ir įvairiausiomis gyvenimo progomis tinkanti dovana mylimam žmogui, nesvarbu, vyrui ar moteriai. Tikriausiai jau įtikinome, kad nieko negali būti geriau nei rytas, kai po kambarį lėtai sklaidosi gaivus šviežutėlės kavos aromatas…. Panirkime į jį kartu!


Geros kavos požymis – crema


Rytas lovoje su kokybiškos kavos puodeliu rankose šiandien yra ne tik įmanomas, bet ir tapęs maža kasdienybės švente. 1976 m. Šveicarijoje kompanija „Nestle“ sukūrė brangiausiu espresu laikomo „Nespresso“ kavos virimo aparatus. Nuo to laiko aparatus vis tobulina, kad kavos mėgėjai galėtų mėgautis išskirtinio skonio espresu.


Kaip teigia kompanijos „Nespresso“ atstovai, jie niekada nesitaikstytų su antra vieta tarp kavos gamintojų. Jų espresui atrenkamos tik lengviausios, puikiausios kavos pupelės, jos skrudinamos atidžiai stebint, kad paskrustų būtent tiek, kiek reikia kokybiškam espresui.

„Nespresso“ siekia užtikrinti pirkėjams įvairių skonių ir įvairaus intensyvumo kavos rūšių.


„Nespresso“ espresas turi tirštą putos sluoksnį (crema), kas yra aukščiausios rūšies, tinkamai išvirtos kavos požymis.


Viena kapsulė – apie 2 kalorijas malonumo


„Nespresso“ espresas parduodamas hermetinėse kapsulėse, kurios išsaugo kavos šviežumą ir ąromata. Ir, žinoma, jas patogu naudoti su kavos virimo aparatais.


Įdomu tai, jog vienoje espreso kapsulėje yra nuo 55 iki 65 mg kofeino. O šios kompanijos „Lungo“ rūšies kavoje (tai mažesnės koncentracijos, silpnesnė nei espresas kava) yra net 20 proc. daugiau kofeino lyginant su kitų gamintojų kava, o espreso puodelyje – 40 ml – yra kofeino maksimumas.


Verta žinoti, kad kofeino kiekis priklauso ir nuo kavos rūšies, ir nuo kavos pupelių paskrudinimo lygio, tačiau kavos skonio intensyvumas nuo kofeino kiekio nepriklauso!


„Nespresso“ kapsulėje yra apie 2 kalorijas, 43 proc. riebalų, 38 proc. angliavandenių ir 10 proc. baltymų. Taigi kava ryte yra ne tik gerą nuotaiką, bet ir gražias linijas tausojantis malonumas!


Malonumas rinktis


Gera žinoti, kad gali rinktis. „Nespresso“ kavos aparatai pasižymi ir kokybiškumu, ir estetišku dizainu. Be to, gamintojas dovanoja galimybę rinktis dar ir mėgstamą spalvą – kavos virimo aparatų yra įvairiausių spalvų, tad lengvai jį priderinsite ir prie namų, ir prie biuro interjero.

O kai išsirinksite mėgstamą spalvą, galėsite rinktis toliau: gerti juodą kavą, su grietinėle, o gal su pienu?


Daugiau informacijos: https://nespresso.lt/lt/

Comments


Naujausi įrašai

bottom of page