Nauja Alfo Ivanausko knyga nemokamai. Alfas vienas gamtoje. Išragauti vasarą
Nauja Alfo Ivanausko knyga nemokamai. Alfas vienas gamtoje. Išragauti vasarą

Gydytoja Jelena Tulčina išdavė, kaip apsisaugoti nuo koronaviruso ir parodė, kas jos šaldytuve

Jaučiate, kad virusas spraudžia Jus į kampą?

Disciplina, higiena, muzika, šypsena, geras miegas ir... mažiau maisto. Jeigu nesilaikysite šių taisyklių, jokia sveikesnė mityba, deja, neišgelbės. Bet jeigu laikysitės, tam tikri mitybos principai jus dar labiau sustiprins. Tuo įsitikinusi gydytoja, natūralios medicinos šalininkė Jelena Tulčina.
Gydytoja, kaip Jūs gyvenate siaučiant virusui?  

Labai neblogai. Grįžusi iš kelionės po Ameriką dvi savaites išbuvau karantine, bet nė nepajutau, kaip prabėgo tos dienos: namus ir mintis susitvarkiau, valgiau tik veganišką maistą, o pirmas 36 valandas po kelionės badavau ir esu už tai labai dėkinga susiklosčiusioms aplinkybėms. Juk įprastai tokiam žingsniui reikėtų prisiversti, o dabar pavyko tarsi savaime.

Esu įsitikinusi, kad jeigu nežiūrėtume ar mažiau žiūrėtume televizorių, mąstytume pozityviau ir neapkrautume imuninės sistemos papildomais stresais, kurių daug gauname iš aplinkos, viskas kur kas greičiau pasibaigtų. 


Norite pasakyti, kad jeigu žmonės nuolat stebi plūstančią naujausią informaciją, komentuoja ir ja dalinasi savo feisbuko profiliuose, jų psichika užsiteršia ir tai kenkia mums taip, kad net nelabai svarbu, kaip maitinamės? 

Virusų buvo visada, žmonės išgyveno marus ir pan. pandemijas. Svarbiausia nebijoti. Būtinai saugotis,  laikytis taisyklių, tačiau neb