top of page

Sensacija! Alfas parodė, kaip išsikepti mini šakotį grilyje (Startuoja vasaros laida-premjera)

Šią vasarą Alfas lieka mieste, o tai reiškia, kad grilyje čirškinami iškylos patiekalų kvapai kutens miestiečių ir miesto svečių nosis ir gundys jų skrandžius.

Šiemet vasaros kulinarinę studiją šefas įkūrė pievoje šalia Balto tilto ir jau yra suplanavęs ilgesnį nei 30-ies skirtingų iškylos patiekalų valgiaraštį, kuris įtiks ir patiks visiems ir pavyks kiekvienam kaip visada – iš pirmo karto!


Alfo Ivanausko receptas, šakotis ant šakos
VMG nuotr.

Jeigu negalite, o gal nenorite nenorite vykti už miesto, prie jūros, į mišką ar sodybą kaime, piknikauti galite balkone, terasoje, kieme - svarbiausia ne vieta, o geri receptas ir tinkamas vaibas. Tai ir dar daugiau gausite žiūrėdami vasaros kulinarinę laidą „Alfas čirškina mieste“.


Jau dabar aišku, kad pirma sezono laida muš rekordus, nes Alfas sensacingai pareikš ir įrodys, jog šakotį galima iškepti grilyje ...ant šakos ! Garsus virtuvės mitų griovėjas paneigs stereotipą, esą šakočiui gaminti reikia specialios įrangos ir žinių. Nepatikėsite, bet reikės tik grilio ir Alfo recepto, kad namuose, iškyloje ar prie upės galėtumėte mėgautis Jūsų pačių gamintu mini šakočiu. Taip – grilyje jūs išsikepsite tikrų tikriausią, mėgstamą neatsivalgomą šakotį, tiesa, ne šakotą, bet – ant šakos!


Nauja Alfo Ivanausko laida
VMG nuotr.

Jūsų laukia daugiau nei 23 laidos, kurių metu kultinis šefas atskleis naujausius ir skaniausius vasariškus receptus: geidžiamiausių bulvinių blynų, ananase keptos žuvies, sultingiausių kepsnių, įspūdingiausių mėsainių, gaivinančių kokteilių ir būtinųjų vasaros hitų – šaltibarščių ir ledų – tokių, kokių dar tikrai nesate ragavę.

Pirmą kartą Alfo laidoms pasitelkta speciali amunicija. Šį sezoną laidos filmuojamos ne tik nešiojamomis kameromis, bet ir specialiais dronais, kurie pagyvins vaizdą ir suteiks laidai dar daugiau išskirtinumo bei šarmo.


VMG nuotr.

„Kiekvienais metais noriu parodyti, jog vasara yra tobulas laikas gaminti visur, kur tik sugalvojate. Neapsiribokite savo namų virtuve ar sodo terasa. Iškylą galite iškelti bet kur: namuose, kieme ar miške, o šiais metais įrodysiu, kad tam puiki vieta gali būti ir miestas. Man svarbu, jog mano patiekalai Jus ne tik stebintų, taip pat noriu, kad gamindami jaustumėte, malonumą ir atradimo džiaugsmą, pavyzdžiui, įsitikintumėte, kad ir tą patį klasikinį šašlyką galima paruošti kitaip“, – Alfas Ivanauskas.


ALfas Ivanauskas
VMG nuotr.

Alfo Ivanausko laida Alfas čirškina mieste
VMG nuotr.

Šią vasarą ne tik sužinosite, kaip pasigaminti visus pakerėsiančius patiekalus, bet ir galėsite laimėti šaunių prizų, dovanų bei ZYLE grilį.


Žiūrėkite naujausias šefo laidas „Alfas čirškina mieste“ antradieniais ir trečiadieniais 10:30 val. DELFI feisbuke ir portale, o šeštadieniais 10 val. ir per DELFI TV. Iki pasimatymo ir čirškinančios visiems vasaros!

 

Naujos Alfo laidos filmuojamos prie Balto tilto įsikūrusioje „Baltas Tiltas food hall“ erdvėje.

Visas Alfo laidas rasite čia, o visus surašytus receptus visada rasite portale www.vmgonline.lt


Alfas Ivanauskas
VMG nuotr.

Iki!

Комментарии


Naujausi įrašai

bottom of page