top of page

Nauja Alfo idėjų ir receptų knyga: nuo „išrengto” kopūsto iki kisieliaus, kokio dar neragavote!


Virtuvės šefas, kulinarinių laidų ir knygų autorius Alfas Ivanauskas, kurio „Malda skoniui” „World Gourmand Cookbook Awards“ pelnė inovatyviausios ir kūrybiškiausios kulinarinės knygos apdovanojimus, vakar pristatė naują, jau ketvirtą, elektroninę receptų ir švenčių idėjų knygą „Kartų Kalėdos”.


Alfo Ivanausko knyga_Kartų Kalėdos
VMG nuotr.


„Nauja virtuali knyga prieš žiemos šventes tapo tradicija, kuria labai džiaugiuosi. Tai mano padėka ir dovana mano knygų skaitytojams, DELFI laidų žiūrovams, instagramo sekėjams ir visai mano kūrybą stebinčiai bendruomenei.


Alfo Ivanausko knyga_Kartų Kalėdos
VMG nuotr.

Kaip ir kasmet, knygą galima vartyti nemokamai planšetėje, telefone, kompiuterio ekrane bet kuriuo paros metu iš bet kurio pasaulio kampelio. Šiemet ir vėl norėjau padovanoti visiškai naujų idėjų ir receptų šventėms. Vėl noriu nustebinti, įkvėpti drąsos ne tik laikytis jums patiems jaukių tradicijų, bet ir nebijoti tradicijas savaip tobulinti – išsikepti kitokių kūčiukų, kisielių virti ne tik iš spanguolių, bet, ir, pavyzdžiui, iš vyno… Kaip ir kasmet, šiemet namus kviečiu puošti atsakingai ir kuo natūraliau, kad po švenčių būtų kuo mažiau šiukšlių ir kuo daugiau lengvo jausmo”.


Alfo Ivanausko knyga_Kartų Kalėdos
VMG nuotr.

Alfo Ivanausko knyga_Kartų Kalėdos
VMG nuotr.

Šių metų Alfo virtualios knygos raktažodžiai yra šie: #KartųKalėdos, #SukurtaDalintis #7ingredientai. „Kartų Kalėdos – nes šitai knygai atidaviau savo svajonę matyti prie šventės stalo kartu susėdusias skirtingas kartas. Sukurta dalintis, nes skaniausias juokas ir skaniausias maistas yra tas, kuriuo pasidalini su kitu. 7 ingredientai, nes taip tarsi pratęsiau elektroninės vasaros knygos tradiciją, tik žiemos versijoje – tradiciniai, kaip antai, spanguolės, aguonos, silkė, ir kiek netradiciniai, bet tikrai žiemiški ingredientai, pavyzdžiui, kopūstas.

Kopūstas šventėms? Taip! Bent kartą išrenkime kopūstą šventėms iki apatinių!”, – kviečia Alfas Ivanauskas.


Alfo Ivanausko knyga_Kartų Kalėdos
VMG nuotr.

Alfo Ivanausko knyga_Kartų Kalėdos
VMG nuotr.

Virtualią knygą KARTŲ KALĖDOS galite vartyti čia.


Comentários


Naujausi įrašai

bottom of page