top of page

Kultinio šefo Alfo Ivanausko picų dabar gali ragauti kiekvienas!

Jau nuo šiandien „Charlie Pizza“ restoranuose galima paragauti Alfo Ivanausko kurtų trijų skirtingų nepamirštamo skonio picų. Išskirtiniai receptai, tik rankomis minkoma tešla – kad būtų išgautas pats skaniausias itališkos picos skonis – gardus naminis padažas, tikra mocarela ir kiti paties šefo itin kruopščiai atrinkti ingredientai.


Nauja Alfo pica_picos receptas
VMG nuotr.

„Džiaugiuosi, kad dabar kiekvienas galės paragauti mano kurtų picų. Po itin sėkmingo pagal mano receptūrą ruoštų mėsainių debiuto norėjau, kad kiekvienas visoje Lietuvoje galėtų pasimėgauti ir pagal mano receptą ruoštomis picomis. Mano tikslas – kad visos trys picos būtų labai skirtingos, bet nepamirštamo skonio ir tiesiog neatsivalgomos! Tikiu, kad kiekvienas atras savo mėgstamiausią, o gal net ir visas tris“, – sako Alfas Ivanauskas.


Nauja Alfo pica_picos receptas
VMG nuotr.

Restorane bus galima paragauti net trijų skirtingų skonių picų. Viena jų yra įkvėpta garsaus itališko patiekalo „Vitello tonnato“ ir paskaninta nuostabiu žymiuoju majoneziniu tuno padažu su kaparėliais bei šviežiomis citrinos žievelėmis. Ypatingo skonio šiai picai suteiks veršieną pakeitusi sultinga vištiena, špinatų lapai ir šviežia mocarela; Antroji – elegantiška ir skoniais užburianti pica, kurioje gardžiai persipina prabangieji trumai, kietasis sūris, itin minkšta, sultinga burata, gaivūs špinatų lapai ir šviežiai grūsti pipirai. Galutinė nata – ypač grynas alyvuogių aliejus; Trečioji – šiek tiek aštri, paskaninta chorizo ir ndujos dešromis, lengvai salstelėjusi dėl džiovintų abrikosų ir su skania džiovintų slyvų teikiama rūgštele. Šią skonių puokštę vainikuoja pikantiškas česnakas bei gausus būrys šviežių gražgarsčių ir bazilikų.


Nauja Alfo pica_picos receptas
VMG nuotr.

Nauja Alfo pica_picos receptas
VMG nuotr.

Nauja Alfo pica_picos receptas
VMG nuotr.

„Dažnai girdėdavau klausimų, kada atidarysiu savo restoraną. Dar kartą pasikartosiu, jog tokių planų neturiu, tačiau noriu stebinti savo patiekalais. Stengiuosi, kad kiekvienas, kuris mėgsta skaniai ir ypatingai valgyti, galėtų paskanauti jų skirtingose Lietuvos vietose. Šį kartą – net 18-oje „Charlie pizza“ picerijų: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Mažeikiuose, Utenoje, Jonavoje, Alytuje, Radviliškyje".


Paskubėkite, nes Alfo picų „Charlie Pizza“ picerijose ir užsisakydami į namus paragauti galėsite ribotą laiką!


Comments


Naujausi įrašai

bottom of page