top of page

IITTALA dovanų gidas: kiekvienam – tai, ką jis mėgsta

Geriausia dovana yra ta dovana, kuri atspėja, apie ką jos gavėjas svajojo. Tai nėra labai lengva, bet ir nelabai sudėtinga. Pasidomėkite, kuo domisi tas, kuriam ieškote, ką dovanoti. Gal eina iš proto dėl kambarinių augalų, o gal eksperimentuoja virtuvėje, o gal ką tik baigė interjero kūrimo kursus? „Iittala” dovanų gidas – patikimas sufleris.
Interjeristams


Legendinio suomių dizainerio Oiva Toikka stiklinis paukštukas iš ikoniškosios paukštukų kolekcijos, pradžiugins net tą, kuris paukščiais nesidomi. Pirmieji stiklo paukščiai sukurti dar 1972 ir kiekvienas metais prie jų kolekcijos „prisijungia” naujas kūrinys. Tai dovana, kuri privers nusišypsoti ir gal net tapti… meno kolekcionieriumi?


Dovaną įsigyti galite čia


 

Laikui nepavaldaus dizaino dizainerio Alvar Aalto kurta vaza iš organinio stiklo. Gėlės joje jaučiasi laisvos ir visada sukuria įspūdingos puokštės įspūdį. Kiekviena vaza yra rankų darbo. Trumpai tariant, puiki ikoniška dovana.


Dovaną įsigyti galite čia 

„Nappula” žvakidės jau seniai yra tapusios modernaus dizaino klasika. Minimalistinis dizainas, išmaniai suderintas su tam tikrais vintažinio stiliaus elementais padeda sukurti išskirtinį jaukumą. Rinkinyje yra dvi skirtingų aukščių žvakidės.


Dovaną įsigyti galite čia


 

Augalų augintojams


Dizainerio Matti Klennel sukurta minimalistinio dizaino, bet žaismingo silueto vazonas kambariniams augalams yra tobula dovana tiems, kuriems nuolat reikia naujo vazono naujam kambario augalui.


Dovaną įsigyti galite čia


 


Augalų laistymo burbulų rinkinys. Regis, smulkmena, bet kokia iškalbinga, nes joje telpa tiek daug rūpesčio apie tai, kas rūpi žmogui, kuris gaus šią dovaną. Šis drėkinimo buteliukas augalą tolygiai laistys maždaug savaitę.


Dovaną įsigyti galite čia 

Mėgstantiesiems gaminti


Legendinio dizainerio Timo Sarpaneva funkcionalus „Sarpaneva" troškinimo indas yra moderniausias skandinaviško dizaino pavyzdys. Griežto charakterio ketus ir švelnumo jam suteikianti medinė rankena – šis duetas yra įkvėptas senovės suomių folkloro. Inde lėtai ir tolygiai troškintis mėgstamas maistas. Dovana, kuris sako: „aš apie tave pagalvojau”.


Dovaną įsigyti galite čiaNegalima dovanoti tik nepatogaus, nekokybiško peilio. Inovatyvus, gražaus dizaino ir itin funkcionalus Fiskars Titanium šefo peilis yra dovana, kuria džiaugsis kiekvienas. „Titanium Santoku" peilis yra azijietiško stiliaus bendrosios paskirties peilis su plačiais ašmenimis, idealiai tinkantis mėsos, žuvies ir daržovių ruošimui.


Dovaną įsigyti galite čia


 

Smalsiems ir žaismingiems

Gražūs ir smagūs puodeliai niekada neišeis iš dovanų mados. Ir ne, tai nėra banali dovana. Ryškiai geltonas FRUTTA puodelis, puoštas dizainerio Oiva Toikka kurtais vaisių raštais – prinokusios kriaušės, obuolių ir vynuogių – primena vasaros karštį ir dar šilto rudens dosnumą. Spalvinga ir nostalgiška dovana.


Dovaną įsigyti galite čia


 

Kolekcinis „Iittala“ 2022 m. kalėdinis stiklo papuošalas „Birdie“, kuriame vaizduojamas žaismingas menininko Oiva Toikka grafinis paukštis. „Birdie“ bet kokiam interjerui suteikia šventinės nuotaikos.


Dovaną įsigyti galite čia


 

Oiva Toika „Birdie” grafika ant dekoratyvinės pagalvėlės suteiks namams geros

emocijos. Jauki pagalvėlė su laimingo ir naivoko paukščio piešiniu – smagus

akcentas ir į miegamąjį, ir ant svetainės sofos. Aukštos kokybės 100 proc.

medvilnė.


Dovaną įsigyti galite čia


Įkvepiančių švenčių!


ความคิดเห็น


Naujausi įrašai

bottom of page