top of page

„Baltas tiltas food hall“ – nauja vieta skanauti gyvenimą

Jeigu ieškote naujos patirties šios vasaros sezonui, geros vietos susitikti, valgyti, bendrauti, mėgautis pietų pertraukomis arba lėtais savaitgalio pusryčiais, kviečiame ant Balto tilto į „Baltas tiltas food hall“. Šiandien. Dabar. Čia.
Baltas tiltas per Nerį – tai ta vieta, kurioje senasis barokinis Vilnius „apkabina“ savo naujųjų laikų moderniąją stiklo dangoraižių versiją. Kur popierinė knyga ateina į pasimatymą su siautulinguoju instagramu. Kur pėstieji ir elektrinių paspirtukų „raiteliai“ paspaudžia vieni kitiems rankas, o istorija neišsigąsta technologijų. Štai šioje – tokių skirtingų epochų, idėjų, požiūrių – kryžkelėje įsikūrė viską ir visus suvienijantis „Baltas tiltas food hall“.10 pasaulio virtuvių

Po „Baltas tiltas food hall“ stogu telpa, regis, visiškai skirtingi pasauliai. Skonių pasauliai – taip pat: 10 skirtingų pasaulio virtuvių reprezentuojanti restoranų erdvė; 10 pripažintų šefų ir jų tiksliai kaip laikrodis, greitai kaip šiuolaikinio miesto tempas dirbančių komandų.

Čia šviežutėlės jūros dovanos ir egzotiški WOK patiekalai. Madingas picų, sušių, mėsainių, činkalių, kebabų meniu, o taip pat ir „Žalias“ valgiaraštis. Čia subtilūs desertai ir purūs blyneliai. Japonų, italų, lietuvių, gruzinų virtuvės.

Viena vieta – nesuskaičiuojamos patirtys. Čia yra turbūt viskas, ką tik norėtumėte sugalvoti + bonusas – jūsų skonio šventei, o gal, tiksliau, pojūčių kelionei paruošta didžiausia lauko terasa mieste.

Paleiskite norus, mintis ir akis laisviau!
Išmanūs

Labai svarbi „Baltas tiltas food hall“ išskirtinė ypatybė – išmanumas.

Patogiai sėdėdami prie pasirinkto staliuko galite užsisakyti maisto iš skirtingų restoranų, o sąskaitą apmokėti vienu pavedimu. Užsisakę sulauksite žinutės, kad maistas ir gėrimas jau paruošti, pasiimsite ir – skanaus!
Vyšnia ant torto – tai „Girta vyšnia“

Skonių enciklopedijoje terminas „Vyšnia ant torto“ reiškia kulinarinę ekstazę. „Baltas tiltas food hall“ atviro tipo baras „Girta vyšnia“ reiškia dar daugiau. Čia svaiginamai „sukasi“ jaukūs pokalbiai ir skanus juokas, kuriam lengvumo suteikia klasikiniai ar pagal individualų pageidavimą suplakti kokteiliai. Čia, po atviru dangumi, žiūrint į Nerį, galima mėgautis gurkšneliu puikaus vyno. Tifoziai (sporto sirgaliai) čia ras didžiausią pilstomo alaus barą, o subtilumą vertinantys gurmanai – ir salyklinio viskio, ir anejo tekilos platų pasirinkimą.

Ir, žinoma, vaikystės skonio vienaragio vaivorykštės vaisiniai kokteiliai vaikams, bet ne tik jiems: nes o kaip kitaip?
Pagauk įkvėpimą

Prie Balto tilto susijungia viskas: kultūra ir sportas, darbas ir laisvalaikis, žemiški reikalai ir kulinarinis kosmosas, galimybė „atsiriboti“ ir galimybė „įsilieti“. „Baltas tiltas food hall“ – vieta visiems: ir tiems, kuriems upė, ir tiems, kuriems saulė, paplūdimys, ir tiems, kuriems darbas, ir tiems, kuriems vaikai pievoje su drugelių gaudyklėmis.


Šios vasaros atostogos prasideda čia. Ateik paskanauti gyvenimo.Comments


Naujausi įrašai

bottom of page