„Baltas tiltas food hall“ – nauja vieta skanauti gyvenimą

Jeigu ieškote naujos patirties šios vasaros sezonui, geros vietos susitikti, valgyti, bendrauti, mėgautis pietų pertraukomis arba lėtais savaitgalio pusryčiais, kviečiame ant Balto tilto į „Baltas tiltas food hall“. Šiandien. Dabar. Čia.
Baltas tiltas per Nerį – tai ta vieta, kurioje senasis barokinis Vilnius „apkabina“ savo naujųjų laikų moderniąją stiklo dangoraižių versiją. Kur popierinė knyga ateina į pasimatymą su siautulinguoju instagramu. Kur pėstieji ir elektrinių paspirtukų „raiteliai“ paspaudžia vieni kitiems rankas, o istorija neišsigąsta technologijų. Štai šioje – tokių skirtingų epochų, idėjų, požiūrių – kryžkelėje įsikūrė viską ir visus suvienijantis „Baltas tiltas food hall“.10 pasaulio virtuvių

Po „Baltas tiltas food hall“ stogu telpa, regis, visiškai skirtingi pasauliai. Skonių pasauliai – taip pat: 10 skirtingų pasaulio virtuvių reprezentuojanti restoranų erdvė; 10 pripažintų šefų ir jų tiksliai kaip laikrodis, greitai kaip šiuolaikinio miesto tempas dirbančių komandų.

Čia šviežutėlės jūros dovanos ir egzotiški WOK patiekalai. Madingas picų, sušių, mėsainių, činkalių, kebabų meniu, o taip pat ir „Žalias“ valgiaraštis. Čia subtilūs desertai ir purūs blyneliai. Japonų, italų, lietuvių, gruzinų virtuvės.

Viena vieta – nesuskaičiuojamos patirtys. Čia yra turbūt viskas, ką tik norėtumėte sugalvoti + bonusas – jūsų skonio šventei, o gal, tiksliau, pojūčių kelionei paruošta didžiausia lauko terasa mieste.

Paleiskite norus, mintis ir akis laisviau!