top of page

ALFO VILA. Kaip išsirinkti peiliuką sviestui?

Ar reikalingas peiliukas sviestui? Taip, nes tai stalo serviruotės dalis, elegantiška detalė, liudijanti, kad jūsų namuose apie viską pagalvota.

Tai neįmantrus įrankis, bet skirkite laiko ir dėmesio išsirinkti tokį, koks Jums tikrai tinka ir patinka. Laidoje Alfo Vila Alfas dalinosi savo atradimais ir patarimais.

peiliai sviestui_kaip išsirinkti peilį_Alfo Ivanausko patarimai
Alfo Ivanausko nuotr.

JUMS TAIP PAT TURĖTŲ PATIKTI:


 

Neatsiejama peiliuko sviestui pjauti ir tepti draugė – lėkštutė. Ji visada mažesnė už kitas lėkštes. Jų būna labai įvairių: ir stiklinių, ir keramikinių, ir medinių, ir porcelianinių. Rinkitės labiausiai jums tinkančią ir patinkančią. Lėkštutė paprastai dedama valgančiajam iš kairės, o peiliukas taip, kad būtų patogu jį paimti.

Peilių sviestui taip pat yra įvairių. Savo viloje Alfas jų turi šešis: vienas, pagamintas iš kriauklės, parsivežtas iš Azijos, medinis atkeliavęs iš Maroko ir t. t.

Peiliukai sviestui gali būti naudojami ir įvairioms užtepėlėms tepti.

Įrankius Alfas pataria rinktis gyvai". Labai svarbu įrankį paimti į rankas, kad suprastumėte, ar ne per sunkus, ar patogus laikyti. Įrankis prie delno turi priglusti natūraliai, neturėtumėte jausti jokio nepatogumo.

Medžiaga, iš kurios pagamintas įrankis, taip pat turi būti maloni jums. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį ir į jos savybes bei priežiūrą. Pavyzdžiui, iš kriauklės pagaminto peilio negalima plauti indaplovėje, su mediniais taip pat reikės kantrybės, nes teks plauti rankomis, be to, rinktis natūralų ir bekvapį ploviklį, nes kvapai greitai įsigeria į medžio poras.

Paauksuoti įrankiai gana greitai nusidėvi. Jeigu tai Jūsų neerzina, puiku.


Visą laidą ALFO VILA žiūrėkite čia
Kommentare


Naujausi įrašai

bottom of page