4 gardžiausios vietos Singapūre pagal Alfą Ivanauską

Nors galimybė keliauti smarkiai suvaržyta, tačiau keliauti prisiminimais ir kaip tik juose ieškoti įkvėpimo niekas neuždraus. CNN paskelbus 50 geriausių 2020-ųjų metų Azijos restoranų sąrašą, jo viršūnėje atsidūręs singapūrietiškas „Odette", priminė Alfui Ivanauskui, kad yra jį patyręs ir išragavęs.

Šią savaitę #vmgonline skelbia Azijos skonių savaite ir ta proga – keturios vietos Singapūre, kuriose įkvėpė Alfą.


1. Pusryčiai išrankiausiems


Alfo Ivanausko nuotr.FullSizeRender

Alfo Ivanausko nuotr.


„JW Marriott“ viešbutyje atidarytas bistro restoranas „Beach Road Kitchen“ veikia visą dieną ir išsiskiria savo kulinariniu požiūriu, ekspresyviu bufetu. Restoranas turi keletą „stočių“: jūros gėrybių kambarį su atidžiai reguliuojama temperatūra, salotų barą, picos krosnį, desertų podiumą, guminukų sieną vaikams, rytietiškos ir vakarietiškos virtuvės tribūnas. Ypač daug dėmesio restoranas skiria kokybei ir šviežumui. Bufete už šiek tiek didesnę kainą galima klaidžioti pietų ir vakarienės metu. Restoranas turi a la carte meniu.

Alfo Ivanausko nuotr.

Alfo Ivanausko nuotr.


Alfas: „Sumoki ir valgai, kiek nori. Man patiko šio bistro įkūrėjų atidumas ir tai, kad viskas apgalvota. Nuostabios marmurinės lėkštės, jokių baisių papuošimų – dirbama tik su produktu ir jo grynumu. Galima pusryčiams gauti tiek ledų ar vaflių, tiek azijietiškų sriubų. Beje, jie patys gamina jogurtus.“

„Beach Road Kitchen“ (viešbutyje „JW Marriott Hotel Singapore South Beach“), 30 Beach Road, Singapūras. „Facebook“ paskyra.