top of page

3 motyvuojantys penktadienio filmai1. „Super Size Me“ – „Super didelis aš“ (2004)

Režisierius: Morganas Spurlockas

Žanras: dokumentinis, drama

Veiksmo vieta: JAV

Filmo trukmė: 100 min.

Siužetas: Kai prieš greito maisto restoraną „McDonald’s“ buvo iškeltos kelios bylos, kaltinant įmonę sąmoningai pardavinėjant nesveiką maistą, teismas prašė ieškovų įrodyti, kad žmonės, valgydami tris kartus per dieną restorane, tikrai rizikuoja savo gyvybe. Šio eksperimento ėmėsi Morganas Spurlockas. Prieš tai iš trijų medicinos specialistų išgirdęs, kad jo sveikatos būklė yra nepriekaištinga, amerikietis nusprendė 30 dienų maitintis tik greituoju maistu.

ĮDOMU: Morganui reikėjo 13 mėnesių tam, kad numestų eksperimento metu priaugtus 11 kg.

Anonsas:


2. „Fat, Sick & Nearly Dead“ – „Storas, ligotas ir beveik miręs“ (2010)

Režisierius: Joe Cross, Kurt Engfehr

Žanras: dokumentinis

Veiksmo vieta: JAV

Filmo trukmė: 97 min.

Siužetas: 45 kg antsvorį turintis ir autoimuninę sistemą sekinančia liga sergantis Joe Cross baigia prarasti viltį. Stovėdamas priešais veidrodį, jis mato 140 kg sveriantį vyrą, kurio pilvas yra didesnis už paplūdimio kamuolį. Būdamas viena koja grabe, Joe pasiryžta pagaliau pradėti rūpintis savo sveikata ir pradeda savo kelionę: pasižada kitas 60 dienų gerti tik savo spaustas šviežias vaisių ir daržovių sultis.

Anonsas:


3. „Forks Over Knives“ (2011)

Režisierius: Lee Fulkerson

Žanras: dokumentinis

Veiksmo vieta: JAV

Filmo trukmė: 96 min.

Siužetas: diabetu serga vis daugiau jaunų žmonių. Širdies ligos, vėžys ir insultas yra trys dažniausiai pasitaikančios mirties priežastys Jungtinėse Amerikos Valstijose. Kad ir kiek pinigų būtų išleidžiama kovai su šiomis ligomis, milijonai žmonių serga kitomis degeneracinėmis ligomis. Ar vienas teisingas sprendimas, galėtų išspręsti šias problemas? Filmo kūrybinė grupė bando išsiaiškinti, ar teiginys, kad dauguma ligų gali būti suvaldytos atsisakant gyvūninės kilmės produktų, turi pagrindo.

Anonsas:


Nuotrauka iš filmo „Forks Over Knives“.

تعليقات


Naujausi įrašai

bottom of page