top of page

SKAITOMIAUSIŲJŲ TOP5: uogos, pomidorai ir ryškūs desertai

Gerkite vandens, valgykite gaivius dalykus, gaivinkitės vėsiais ir mineralų bei vitaminų turtingais uogų bei vaisių glotnučiais. Laukėme tokios šilumos, tad pasimėgaukime ja saugiai.

Ką gaminome šią savaitę?

Alfo receptai
VMG nuotr.

Saulėtas ir gaivus desertas, kurį paruošite ne tik greitai ir paprastai, bet galėsite kaskart išbandyti vis naują skonį.


tartaletė su abrikosais_Alfo receptas
VMG nuotr.

Kiekvienas sezonas turi savo favoritą. Nepražiopsokite mėlynių, atsivalgykite jų iki soties, būtinai išbandykite derinį su grybais, o paskui dar išbandykite šiuos receptus.

mėlynių glotnutis_Alfo receptas
VMG nuotr.

Labai skanios, labai paprastos, labai efektingos ir greitai pagaminamos bulvių ir pomidorų salotos su ančiuviais, kaparėliais ir majonezu. Receptas laukia čia.

bulvių ir pomidorų salotos_Alfo receptas
VMG nuotr.

Uogų sezonas tęsiasi, slyvų prasideda, todėl pats metas pasigaminti šį didelį blyną per visą skardą, kurį kepti reikia orkaitėje. Viską pasiruošite vos per 5 minutes. Puikūs pusryčiai arba desertas.

orkaitėje keptas blynas_Alfo receptas
VMG nuotr.

Kriaušės saldumas, silkės sūrumas ir traški duonelė – tokį sumuštinį valgys visi šeimos nariai. Pagaminti jį labai greita ir paprasta, o skonis toks, kad negalėsite atsivalgyti. Pažadame – kartosite!


traškus sumuštinis su silke ir kriaušėmis_Alfo receptas
VMG nuotr.

Gardžių atradimų.

Comments


Naujausi įrašai

bottom of page