top of page

Į miestą su šunimi: kavos ir maisto vietos, iš kurių nebūsite išvaryti

Mano šunys yra mano draugai, veduosi juos ne tik į miškus, parkus, bet ir į miestą: ko nors skanaus suvalgyti, atsigerti, su kuo nors susitikti. Džiugina, kad daugėja vietų (ne tik lauko terasų!), kuriose šunims ne tik neužtrenkiamos durys, ne tik nusišypsoma ar paglostomas paausys, bet ir atnešamas dubenėlis šviežutėlio vandens, o kai kur net ir išplaktos grietinėlės pappuccino ar traškių morkų pagraužti.

Nors skeptikų nuomone, Lietuvai dar toli iki Italijos, kur vandens šuniui paduodama anksčiau nei šeimininkui meniu, tačiau geri pokyčiai akivaizdūs.


 

Būti draugiškam yra ne tik malonu, bet ir visada apsimoka. Pavyzdžiui, jeigu pasirūpinama mano šunimis, arbatpinigių visada palieku dvigubai daugiau.


 

P. S. Nebūkime susireikšminę: pagarba ir draugystė turi būti abipusė. Jeigu restoranas / kavinė yra draugiški šeimai su vaikais ir / ar augintiniais, tai šeima, vaikai ir augintiniai taip pat turi būti draugiški restoranui, kavinei ir jų svečiams. Žmonės čia ateina skaniai pavalgyti, atsipalaiduoti, pabendrauti, pailsėti, tad natūralu, kad nori jaustis saugūs, ramūs, ir tikisi pasėdėti be triukšmo, riksmų, lojimo, inkštimo, lakstymo, ir panašių trikdančių dalykų.

Taigi, jeigu einate kartu į kavines, ir vaikas, ir šuo turi būti socialūs, neagresyvūs, jaukūs ir malonūs kitiems lankytojams, jų atžaloms ir augintiniams. Jeigu taip nėra, gal geriau leiskite laiką savo namų restorane arba... auklėkite.

Jeigu restoranas ar kavinė neįsileidžia nei su vaikais, nei su augintiniais, nesipiktinkime. Jie turi teisę turėti savas taisykles, o jūs turite teisę rinktis kitą vietą, ir pareigą pasirūpinti, kad vieta nenukentėtų nei nuo vaikų, nei nuo šunų. Tinkamas elgesys yra labai svarbus.Alfas su savo šunimi Hariu
Alfas ir Haris, VMG nuotr.

Prieš eidami į naują vietą pasidomėkite ar ten tikrai priima su gyvūnais. Jeigu šuo labai didelis, draugiškai rekomenduoju pasidomėti ar jam, jums ir kitiems svečiams tikrai bus jauku, patogu ir gera.

Čia pateikiu sąrašą vietų, kurios išbandytos ir rekomenduojamos šunų šeimininkų.


VILNIUJE:


 


 


 


  


 

  


 


 
 

 

 


KAUNE:


Mamma Pizza, Kaunas


 


 

Itališkas restoranas Piano piano Kaune (ir Vilniuje)


  
 
 

 


PAJŪRYJE: 

Muzikos klubas ir europietiškos virtuvės restoranas Vandenis Palangoje


 

Vanagupė Palangoje


   

Kituose miestuose:


Sucre kepinių namai (Biržai, Kaunas, Vilnius, Anykščiai, Marijampolė)


 

Sušinė Birštone


 


 

Caffeine visoje Lietuvoje.


 

Bistronomija Tauragėje


 

Nonna Vila Bačkonyse


 

Išbandykite naujas vietas. Gero laiko kartu su augintiniu!


Comments


Naujausi įrašai

bottom of page