VMG skelbia pirmieji: garsusis restorano „Telegrafas“ šefas Javier paliko Lietuvą

Sulaukėme didelių permainų. VMGonline.lt komandą pasiekė žinios, kad ilgą laiką restorane „Telegrafas“ dirbęs vyriausiasis virtuvės šefas Javier Lopez palieka savo pareigas ir išskrenda iš Lietuvos.

Vilniaus širdyje įkurtas restoranas „Telegrafas“, neseniai atšventęs penkerių metų gimtadienį, – vieta elegantiškos aplinkos mėgėjams, kurie, mėgaudamiesi europietiškos virtuvės patiekalais, gali žvelgti į didingus Vilniaus arkikatedros aikštės vaizdus. Šis restoranas taip pat garsėjo netikėtais patiekalų skonių deriniais ir vyriausiojo šefo, kataloniečio Javier Lopez, profesionalumu. „Telegrafas“ ne kartą tikino, kad su Javier Lopez išmone ir talentu siekia būti priešakyje, kurdamas modernią lietuvišką virtuvę, todėl svečiai gali mėgautis inovatyviu meniu, kurį įkvėpė tiek vietinės, tiek europietiškos virtuvių skoniai. Lietuviški patiekalai čia tarsi atrandami iš naujo, patiekiant juos moderniai, taip sukuriant tikrą kulinarinį netikėtumą. Taigi, kas kulinariniais netikėtumais nuo šiol rūpinsis „Telegrafe”?

Kalbiname „Kempinski Hotel Cathedral Square“ rinkodaros ir el. komercijos pavaduojančiąją vadybininkę Justiną Kunickaitę.

Ar tiesa, kad restorane „Telegrafas“ dirbęs vyriausiasis virtuvės šefas Javier Lopez paliko savo pareigas ir išskrido iš Lietuvos?

Taip, tai yra tiesa.

Ar tai laikinas laikotarpis, atostogos, ar šefas nežada grįžti?

Jis išvyksta ilgam į kitą šalį. Javier nebebus „Kempinski“ viešbutyje.

Ar jau esate išsirinkę, kas jį pakeis? Juk „Telegrafo“ virtuvės lygis tikrai labai aukštas ir, tikiu, asmenį vyriausiojo šefo pareigoms renkatės itin atsakingai?

Žinokite, kol kas negaliu tiksliai atsakyti į šį klausimą. Viskas šiuo metu labai šviežia.

O kada galėsite pranešti naujojo šefo vardą ir pavardę?

Tikimės, kad tai nutiks gana greitai. Bet kokiu atveju, pokyčiai visada į naudą.

Su Javier Lopez VMGonline.lt komandai susisiekti ir išsiaiškinti išvykimo priežasčių kol kas nepavyko. Paskambinus garsaus šefo numeriu, paaiškėja, kad abonentas – už ryšio zonos ribų. Galbūt šefas šiuo metu jau keliauja į naująją darbo vietą…

Primename, kad nuo 1948 m. „Kempinski Hotel Cathedral Square“ pastatas buvo centrinis Vilniaus telegrafas. Po renovacijos viešbučio restoranas išlaikė ryšį su Vilniaus miesto istorija – jam grąžintas istorinis pavadinimas, taip primenant pastato praeitį bei lankytojų akiai atveriant viešbučio renovacijos metu atrastus archeologinius XVI a. gynybinės sienos griuvėsius. „Telegrafas“ – elegantiškas ir rafinuotas restoranas, kuriame juntamas ryšys tarp to, kas sena ir nauja. Virtuvė – europietiška, įkvėpta Rytų iki Vakarų šalių skonių, papildant juos Viduržemio šalių kulinarinės virtuvės bruožais.

#javier #kempinskihotel #šefas #telegrafas #virtuvėsšefas

Naujausi įrašai