top of page

Velykinės savaitės TOP5: ką skaitėte labiausiai?

Sveiki sulaukę Šv. Velykų! Su pabudimu, su pavasariu, su skaniu gyvenimu! Gerų metų, stiprių kiaušinių ir ...kelionių jau ne tik namų virtuvėse!

Mes gaminome ir rašėme, o jūs skaitėte ir gaminote šią savaitę daugiausia apie kiaušinius ir iš jų. Buvo ir salotų, ir kepinių, ir pagardų, ir net naujas marginimo būdas.

Taigi, ką labiausiai skaitėte?

vmgonline skaitomiausieji, Alfas Ivanauskas

Mielinė karūna Velykoms, o jeigu ne taip poetiškai – tai mielinis pyragas-gražuolis su varške ir šilauogėmis. Kvepiantis, minkštas ir gardus. Tokio pyrago gabaliukas tiks ir pusryčiams, ir svečių lauknešėliui. Juk taip malonu gauti dovanų. Receptą rasite čia.


mielinis pyragas, Alfo receptas

Šiandien pasaulis iš proto kraustosi dėl juodojo perlo spalvos. Alfas ieškojo būdo, kaip išgauti kaip tik tokią ir... atrado! Visiškai natūralus, labai paprastas, bet genialus! Pirmas toks ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje! Išsisaugokite ir kitiems metams! Instrukcija yra čia.

Kaip dažyti kiaušinį, juodojo perlo spalva, Alfo idėja

Velykų boba turi būti aukšta, didelė ir kuo turtingesnė skonių – tikima, kad kaip tik tokia lemia gerus metus, gerą derlių ir visokeriopą pilnatvę. 6 ieškomiausius #vmgonline receptus rasite čia.

Velykų boba, Alfo receptas

Kūrybiškas ir įkvepiantis daržovių patiekalas, kuris papuoš ir švenčių, ir kasdienį stalą. Lengvas receptas, todėl šį grožį užsiauginti tikrai pavyks kiekvienam! Šis patiekalas puikiai tiks sunaudoti po Velykų likusius nesuvalgytus margučius . Kaip daržą sodinti ir prižiūrėti, žiūrėkite čia.


valgomas daržas, Alfo receptas

Klasikų klasika. Vienų nemėgstami, kitų dievinami. Paprastai kone pirmieji dingsta nuo vaišių stalo. Kiekviena šeimininkė turi savo įdarytų kiaušinių receptą ir slaptus ingredientus, o Alfas dalinosi idėjomis, kurios praturtins jums jau žinomas įdarytų kiaušinių paslaptis.


Idaryti kiaušiniai, Alfo receptas

Gardžių Velykų, stiprių kiaušinių!

Comentários


Naujausi įrašai

bottom of page