top of page

Užgavėnių testas: kaip lankstote lietinius ir ką tai sako apie Jus?

Siūlome lietinius bent kartą, Užgavėnių proga, patiekti kitaip. Jų lankstymas – toli gražu ne origamis! Sužinokite, ką blynų lankstymo būdai sako apie juos lanksčiusio žmogaus charakterį.


Lietiniai blynai, Alfo recpetas
VMG nuotr.

KETVIRTIS. Vos du judesiai – ir voilà! Šį lankstymo būdą renkasi praktiški, laiką taupantys žmonės, tikintys, kad didžiausi dalykai slypi paprastume. Jie dievina dirbti greitai ir efektyviai, yra reiklūs, bet kartu – kūrybiški vadovai, randantys išeitį situacijose, kur kiti nuleidžia rankas. Gali pasigirti puikiu humoro jausmu, optimistai, turintys begales originalių idėjų, moka sudominti ir uždegti žygiams tiek darbo kolegas, tiek šeimos narius. Negali pakęsti tūpčiojimo vienoje vietoje, greitai priima sprendimus.

blynu susukimas1

TRAPECIJA. Mėgstantiems įdomesnes formas. Šie blynų lankstytojai stengiasi kiekviename žingsnyje būti tikslūs, pasvėrę kiekvieną galimybę, sprendimus priima ilgai pagalvoję, dėl to kitiems gali atrodyti nelankstūs ar šiek tiek užsispyrę. Nekenčia vėlavimo ir niekada nevėluoja patys, labai vertina išsilavinimą, mokslą ir jo pažangą. Dirba preciziškai, bet gana lėtai, yra pedantai, to paties besitikintys ir iš kitų, dėl ko neretai nusivilia. Yra ištikimi draugai, nors naujus žmones į širdį įsileidžia sunkiai.


blynu susukimas2

KREPŠELIS. Ypač patogus būdas lietiniams su įdaru. Neturite smeigtuko? Tuomet suriškite! Šie blynų lankstytojai – jausmingi ekstravertai, dievinantys aplinkinių dėmesį, vakarėliuose ir kolektyve griežiantys pirmuoju smuiku. Jiems ypač svarbu originalumas ir galėjimas išsiskirti iš minios, tiek formuojant asmeninį garderobą, tiek renkantis laisvalaikio užsiėmimą, praktikuojamo sporto kryptį ar renkant darželį vaikams. Labai žaismingi, mokantys pajuokauti, supyksta greitai, bet čia pat atsileidžia. Puikūs bendražygiai kelionėse, tiesa, kai kuriems šių žmonių aktyvumas ilgainiui gali įkyrėti.


blynu susukimas3

VAMZDELIS. Paprasčiau nebūna! Pasisekė, jei toks blynų lankstytojas su jumis gyvena ar dirba. Juk tai itin geranoriški, net pasiaukoti dėl kitų linkę asmenys, tikintys aukštomis idėjomis, mąstantys ne tik apie save. Kartais nusivilia pasaulio žiaurumu, tačiau paprastai jiems gyvenime sekasi dėl pozityvaus požiūrio ir nedarymo problemų ten, kur jų nėra. Jie galėtų būti puikūs pedagogai, pareigūnai, mentoriai, įkvėpėjai, turintys gabumų menui, galintys daug pasiekti sporte, nes yra labai tikslingi ir kantrūs.


blynu susukimas4

STAČIAKAMPIS. Tarsi vokelis, bet mažesnis. Susidūrėme su labai praktišku, taupiu, veikliu žmogumi, kuris puikiai žino, ko nori iš gyvenimo, ir jį planuoja dešimtmečiais į priekį. Tikėtina, kad šis žmogus beveik nesiilsi, nes, jo supratimu, kuo daugiau darai, tuo daugiau ir padarai. Jie puikuojasi vienu pasiekimu po kito, jų siena nukabinėta įvairiausiais diplomais, be to, tokiems žmonės svarbu vienu metu turėti kelias veiklas: jie nuoširdžiai baisisi tais žmonėmis, kurie tik atidirba savo valandas biure ir grįžę namo klesteli priešais televizorių. Apsiskaitę, įdomūs pašnekovai, gali būti lengvai ciniški ar kritiški. Miega mažai, serga retai, sukeldami aplinkinių pavydą dėl tobulai įvaldyto režimo.


blynu susukimas5

Skanių blynų!

Naujausi įrašai

bottom of page