top of page

TOP5: ką skaitėte pirmąją pavasario savaitę?

Tai su pavasariu! Gal kiek žvarboku ir vėjuotu visomis prasmėmis ir gal netgi audringu (kokios temos griaudėja socialinėje erdvėje!). Tačiau virtuvė visada yra ta vieta, kur šilta, ramu ir gera. Susitikime ten, kur kepa pyragai, kunkuliuoja sultiniai ir vaizduotę žadina skaniausi kvapai pasaulyje.

Tik nepamirškite, kad visas tas gėris prasideda nuo gero recepto!

Ką labiausiai skaitėte šią savaitę?

skaitomiausi vmgonline straipsniai

Tinginys, kurį gali galite pagaminti net ir tingėdami. Nors atrodo kaip prabangiausias ir daug dėmesio reikalaujantis skanėstas, visgi tai yra tiesiog karališkai atrodantis tinginys! Geras planas savaitgalio atokvėpiui įprasminti. Receptas čia.

tinginys

Labai skanus interviu su lietuviškos pop muzikos karaliene Džordana Butkute apie tai, ką ji labiausiai mėgsta pietums (pamiegoti!), valgymą lovoje, juodą šokoladą, siūlu perrištus balandėlius ir ikrus, kuriuos Džordana valgo kaip tikra karalienė – kabindama šaukštu! Pokalbis yra čia.

Dž. Butkutė, interviu

Raudono aksomo vilionės. Dar vienas savaitės hitas, kuriuo galite greitai ir prabangiai užbaigti savaitgalį. Gaivus ir kitoks nei esate įpratę tiramisas. Lengvas receptas, kuriame nėra kiaušinių, bet yra kokosų pieno ir daug raudonos spalvos! Receptas čia.

tiramisu, receptas

Jeigu manote, kad nėra nieko paprasčiau nei išvirti makaronus ir juos patiekti, esate beveik teisūs, bet tik beveik, makaronai turi savas taisykles ir kaprizus, kuriuos vertėtų žinoti ir gerbti. Visas paslaptis atskleidė Alfas čia.

kaip virti makaronus, receptai

Su portalo naujienlaiškio prenumeratoriais kiekvieną savaitę turime po naują slaptą planą ir jo instrukcijas kaip tik prenumeratoriai gauna pirmieji :) Praėjusi savaitė buvo dedikuota makaronams. Tad visiškai nekeista, jog valgiaraštyje atsidūrė salotos su makaronais. Visus receptus rasite čia.

salotos su makaronais, receptai


Iki skanaus!


Comments


Naujausi įrašai

bottom of page