top of page

TOP netradicinės ir labai lankytinos vietos TokijujeTokijuje perėjote aktyviausią perėją pasaulyje ir nežinote, kur eiti toliau? Čia.

„Zauo“ restorane rasite vieną įdomiausių patirčių Tokijuje. Pirmajame „Vašingtono“ viešbučio aukšte įkurtas restoranas turi medinį laivą, kuris paniręs į kuo tikriausią baseiną su daug plaukiojančių žuvų. Restorano lankytojams duodamos meškerės ir jie patys gali susižvejoti žuvį savo vakarienei bei pasirinkti jos paruošimo būdą. Japonijoje galite valgyti ir gyvą žuvį, kaip ir padarė Alfas.

„Golden Gai“ kvartalas garsėja savo architektūra ir siautulingu naktiniu gyvenimu. Šešiose siaurose gatvėse yra daugiau nei 200 ankštų barų, klubų ir restoranų, ruošiančių autentišką japonišką maistą. Beje, ši vieta nėra atrasta turistų.


„Gotokuji“ – vadinamoji kačių šventykla iš pradžių atrodo niekuo neišsiskirianti, bet tik po to jos kiemo kampe pamatysite būrį baltų katinų skulptūrėlių. Nusipirktą skulptūrėlę ten palieka kiekvienas, norintis, kad išsipildytų jo noras. Išsipildžius norui, baltas katinas sugrįžta į savo vietą lentynoje.

„Nezu Museum“ yra sukaupti keli tūkstančiai Japonijos ir Rytų Azijos modernaus meno dirbinių ir septynios nacionalinės Japonijos vertybės. Dar viena vieta, kurią privalote aplankyti, yra paslaptingi ir estetiški muziejų supantys sodai.


„Sfera Shop“ – stalo reikmenys, baldai ir interjero aksesuarai, kurie atspindi ne tik šių dienų dvasią ir madas, bet ir seka japoniškos estetikos tradicijomis. Tai reiškia, kad čia rasite pačią gražiausią savo gyvenime medinę pjaustymo lentelę.


Comments


Naujausi įrašai

bottom of page