top of page

TOP 7 klausimai žvaigždei: ką valgo ir ko net už pinigus neragautų Indrė Kavaliauskaitė?

Laidų vedėja ir stiliaus ikona Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė pasakoja, kokio produkto nevalgytų net už milijoną, dalijasi vasariškais receptais, dovanojančiais jai tobulą figūrą, ir išduoda slaptą skaniausių pasaulyje šašlykų „tašką“.

Skaniausi pusryčiai pagal Indrę yra… Patys elementariausi. Bulkytė. Sviestukas. Daktariška dešra. Ir pomidoriukas arba agurkiukas ant viršaus. Skamba kaip ligoninės maistas, bet man tai – pats geriausias derinys. Ir dėl to ligoninės meniu, kurį taip visi kritikuoja, man asmeniškai labai patinka. Pusryčiai ligoninėse visada būna skanūs.


grybas

Kokio produkto ar patiekalo iš visos širdies nemėgsti? Yra vienas dalykas, ko neprisiverčiu valgyti. Tai – grybai. Man jie smirda! Aš tikrai tikrai bandžiau juos pamilti. Visokius. Visaip. Voveruškų ragavau, nepatiko. Bandžiau turtuolių pramogas – trumus. Dar labiau smirdi. Bijau, kad niekada nepersilaušiu. Ir apskritai – kas yra grybai? Tai kempinės. Bjauriai dvokiančios kempinės.

Kas jūsų namuose dažniausiai stojasi prie viryklės vairo? Vyras (juokiasi). Paruošia tai, ko aš niekada nesugebėčiau ir net nebandau sugebėti. Be to, tik dėl jo einu į tiek restoranų ir bandau maistą ten, plečiu gurmanišką akiratį.

O kas maistą ruošia vaikui? Vyras kiekvieną dieną gamina maistą man ir vaikui. Juokauju, kad esu kūda todėl, kad jei Jogaila įklimpsta į darbus, aš nieko nevalgau (juokiasi). Jei rimtai, aš daugiau paprastų patiekalų meistrė. Ilgai sukiotis prie viryklės pristinga įkvėpimo.

Topinis vasaros patiekalas? Labai mėgstu salotas. Pomidorai, agurkai, būtinai – tarkuotos morkos ant viršaus, dar būtiniau – konservuoti kukurūzai ir aliejus. Taip galėčiau maitintis ištisus mėnesius. Pavyzdžiui, neseniai ilsėjausi Turkijoje. Režimu viskas įskaičiuota. Galima į lėkštę dėti bet ką bet kuriuo paros metu. O aš prisidedu tų salotų ir valgau. Diena iš dienos. Ir kai draugai klausia, kodėl iš Turkijos negrįžtu priaugusi 4 kg, atsakymas paprastas – salotos.


sal

Ar kartais laikaisi dietos? Man nelabai reikia jos laikytis, nes galiu pasigirti puikiais genais. Net besilaukdama priaugau vos 8 kg. Ir nesistengiau mažiau valgyti. Matyt, taip tiesiog man duota.

Mylimiausias vasaros restoranas? Tie, kurie gyvena Kaune ar dažnai jo rajone sukiojasi, žino, kad geriausi šašlykai yra Kačerginėje. Ten yra tokia populiari šašlykinė-kioskas, kuriame kainos juokingos, porcijos – didelės, skonis – nerealus. Įdomu dar ir tai, kad ten neleidžiama pirkti sulčių stiklinėmis. Turi pirkti visą pakelį.

Comments


Naujausi įrašai

bottom of page