top of page

TOP 10. Liepos pirkinių sąrašas

Vestuvėms, krikštynoms, vasariškam gimtadieniui… O galbūt dovana sau? Išrinkome dešimt „Iittala“ dizainerių kūrinių šioms progoms. Liepa tiesiog negali pasibaigti nenuskaidrinus savo buities suomiško interjero dvelksmu.

1. Stilingiems vasaros pusryčiams terasoje

Bendros „Iittala“ ir „Issey Miyake“ dizainerių kolekcijos tekstilė bei indai ne tik papuoš stalą, bet ir pagyvins maisto gaminimo procesą, taip pat – jau paruošto patiekalo skonį. Kolekcijos dizainas yra paremtas žiedų transformacija, emociniu gyvybės ir gyvasties įsipareigojimu, todėl, nors kūriniai ir yra skirti kasdieniams ritualams, jie šiuos ritualus pavers laimingomis akimirkomis.


Iittala_IXI_Pause_for_harmony_2016_inspiration_7_horisontal_JPG

2. Modernus „Iittala“ ir „Issey Miyake“ krepšys

Nesvarbu, kur keliausite, ar į paplūdimį, ar į saulės nutviekstų gatvių miestą, tai – atostogų palydovas, kurio nenorėsite iškeisti į nieką. Krepšys yra tvirtas, bet lengvas ir pritaikytas kasdieniam naudojimui. Puikiai atrodys tiek jūsų namuose, tiek nešamas per petį. Galite rinktis iš trijų atspalvių: tamsiai pilko, dramblio kaulo, smaragdo.


Iittala_IXI_Pause_for_harmony_2016_inspiration_4_horisontal_JPG

3. Džiaugsmui troškulį malšinant vėsinančiais vasariškais gėrimais

„Kartio“ ąsotis ir stiklinės – tai skandinaviško gyvenimo kasdienybės detalė. Stiklines naudokite gėrimams bei desertams, į ąsočius pilkite naminį limonadą arba pamerkite kvapnias lauko gėles, šviežias ir aromatingas žoleles, kaip antai čiobreliai ar rozmarinai. Ąsočių ir stiklinių esama visų trokštamų vasaros atspalvių: turkio, miško žalumo, tamsiai alyvinės, jūros mėlynumo, lietaus pilkumo, obuolio žalumo, pilkos, smaragdinės, smėlio, šviesiai mėlynos, vandens žalumo.


Kartio_grey_group_2005_1_JPG

4. Vasaros gėlių puokštėms ir pavienėms gėlėms pamerkti

Įvairiaspalvės, subtilios formos „Aalto“ vazos ypač tiks tokioms kvapnioms vasaros gėlėms kaip bijūnai, gardenijos ar lelijos. Šios vazos pritaikomos tiek intensyvių, tiek švelnių spalvų interjere.


Aalto_group_apple_green_clear_white_JPG

5. Gardiems ledų ir uogų desertams

Spalvingi „Kastehelmi“ dubenėliai yra tokie žaismingi ir sodrūs, kad jie nesunkiai ras vietą ir paskirtį jūsų namuose. Pasitelkite vaizduotę ir nebijokite netradicinių sprendimų: dubenėlius galite naudoti riešutams, papuošalams, raktams ir kitoms smulkmenoms.


Iittala_Kastehelmi_image_2_2013_B_JPG

6. Dovanai ir įsimintinai vakarienei terasoje

„Kastehelmi“ kolekcijos lėkštės bei stiklinės dėžutėje yra elegantiškos ir sugeba praskaidrinti nuotaiką kiekvieną kartą, kai į juos įdedate šaukštelį pagaminto gardumyno. Puikus pasirinkimas kasdienei šventei prie jūsų stalo!


Kastehelmi_tumbler_30cl_clear_4pc_grey_box_3_JPG

7. Dar daugiau jaukių žiburėlių mėgaujantis žvaigždėtu vasaros nakties dangumi

Mažus spalvingus šviesos brangakmenius primenančios „Kivi“ žvakidės – tai patyrusių „Iittala“ meistrų kūriniai. Žvakidės stiklo spalvos ir storis praturtina žvakės liepsnos mirgėjimą, o platus „Kivi“ spalvų pasirinkimas leis jums susikurti asmeninius derinius ne tik vasarą, bet ir kitais metų sezonais.


Sarpaneva_Steel_plate_Kivi_32cm_JPG

8. Svarbioms gyvenimo progoms ar tiesiog nesuplanuotiems smagiems susitikimams

Šventė su draugais ar artimaisiais? Nepamirškite „Essence Plus“ taurių. Mažiausia „Essence Plus“ linijos taurė (260 ml) skirta maisto užbaigimo gėrimams ir saldiems desertiniams vynams. Į šiek tiek didesnę taurę (280 ml) pilkite putojantį vyną ar šampaną. Vyno taurė (410 ml) tinka vynui su vaisių poskoniu arba tuomet, kai norima pabrėžti vyno rūgštumą ar kitą linijinį skonį. Didelis taurės (650 ml) dubuo padės atsiskleisti sodriam raudonajam vynui ir ąžuolo statinėse brandintam baltajam vynui.


Essenceglassesgroup_JPG

9. Rytams po gilaus vasaros nakties miego

Pasveikinkite naują dieną sočiais pusryčiais ir puodeliu stiprios kavos iš „Taika“ puodelio. Verčiant iš suomių kalbos, žodis „Taika“ reiškia magiją. Klauso Haapaniemi iliustracijos įkvepia mūsų vaizduotę ir pasakojimus, kurie yra puikus įrankis išreikšti savo stilių ir kūrybišką asmenybę.


Taikacappuccino0.2Lblack_JPG

10. Pasaka dvelkiančiam šventiniam stalui

„Kastehelmi“ tortinė papildys ir papuoš viską, ką ant jos padėsite. Tai gali būti keksiukai, zefyrai, šokoladiniai saldainiai ar vaisiai. Kaip ir kiekvieno šios kolekcijos dirbinio, taip ir tortinės paviršius atrodo lyg nusėtas žvilgančiais rasos lašeliais, kurie ankstyvą vasaros rytą nutūpia ant žolynų ir žvelgia į saulę.


Kastehelmi_cake_stand_24cm_clear_JPG

„Iittala“ produkcijos galite įsigyti ginalasinterjeras.lt


Comments


Naujausi įrašai

bottom of page