top of page

Tel Avivas: krepšinį nugalėjo maistas

Tel Avivą žinojau jau seniai. Taip pat seniai, kaip ir krepšinio klubą Tel Avivo „Maccabi“, dėl kurio tikriausiai ir buvau įsiminęs Jeruzalės užgožtą Izraelio sostinę. Ir pats sau ne kartą esu uždavęs klausimą, ko gi čia vykstama: pusiaukelė į Jeruzalę, o gal – į Petrą? Visuomet jaučiau trauką pamirštiems miestams prie jūros. Tikėjau, kad falafeliai, humusas, kuskusas, „šakšuka“ čia bus tikrieji.

1. „Benedict“, Rothchild 29, Tel Avivas

Ši pusryčių vieta puikiai save apibūdina, jų misija – skleisti po pasaulį idėją, kad pusryčiai gali būti valgomi dvidešimt keturias valandas per parą. Ir tai iš tikrųjų veikia: dienos metu jums gali tekti laukti ilgoje už namo kampo besidriekiančioje eilėje, todėl geriau pasinaudokite rezervacijos sistema. Pusryčių meniu – gana platus: galite rinktis nuo tradicinių izraelietiškų iki angliškų, amerikietiškų, prancūziškų ir meksikietiškų pusryčių.

2. „Café Louise“, Rotschild 9, Tel Avivas

Tai – viena pirmųjų tinklinių kavinių Izraelyje, skatinančių sveiką gyvenseną ir mitybą. Tel Avive rasite net tris šias kavines. Jų tikslas? Įrodyti, kad sveikas maistas gali būti skanus maistas. Čia galite valgyti ne tik vėlyvuosius pusryčius (iki 12:50 val.), bet ir verslo pietus ar vakarienę. Rasite patiekalų su visais sveikuoliškumą simbolizuojančiais produktais: juodųjų lęšių, ožkos sūrio, burokėlių, saulėgrąžų daigų, jūržolių. Neliks alkani nei veganai, nei netoleruojantys glitimo.

3. „Tamara Artik and Yogurt“, Rothschild 9, Tel Avivas

Karštą vasaros dieną jūsų pusryčiais gali tapti ir 100 proc. natūralūs ledai, kurių skonių čia begalė: citrinų-mėtų, granatų, aviečių-mėlynių-kokoso, imbiero, agurkų. Norintys pavalgyti sočiau, taip pat ras ir šviežių bei sveikų pusryčių.

Comments


Naujausi įrašai

bottom of page