top of page

Su nacionaline vandens diena! TOP 10 brangiausių vandens buteliukų

Sveikindami Jus su Nacionaline vandens diena, tik dar kartą primename, kokia prabangos preke galime laikyti būtent vandenį. Tai atskleidžia ir Therichest.com sudarytas brangiausio pasaulyje vandens buteliukuose sąrašas. Niekada nepagalvojote, kad vandeniui galima išleisti 55 tūkst. eurų? Sveiki atvykę!

1. „Acqua di Cristallo Tributo a Modigliani“ (750 ml) – 55 tūkst. Eur. Šis vanduo, kurio versmės teka Prancūzijoje ir Fidžyje, yra įkalintas gryno aukso, kuris sveria 24 karatus, buteliuose. Butelio dizainą kūrė Fernando Altamirano iš „Tequila Ley“, gaminančių brangiausius alkoholinius gėrimus pasaulyje. Dar 5 mg aukso dulkių yra aptinkama pačiame vandenyje. Kiekvienas butelis yra parduodamas su odiniu dėklu – juk tokiam vandeniui reikia apsaugos!


2. „Kona Nigari Water“ (750 ml) – 372 Eur. Skelbiama, kad Japonijoje parduodamas vanduo padeda numesti svorio, mažina stresą ir gerina odos būklę. Tai – gėlas jūros, iš maždaug 600 m gylio Havajų salos apylinkėse surenkamas, vanduo.

Financesonline.com nuotr.


3. „Fillico“ (750 ml) – 202 Eur. Dar vienas prabangus vanduo iš Japonijos, Osakos miesto. Butelių forma primena šachmatų karaliaus ir karalienės figūrėles, žinoma, karūnuotas aukso karūnomis.

Meteofan.info nuotr.


4. „Bling H20“ (750 ml) – 37 Eur. Vanduo, skirtas pasipuikuoti. Taip dažniausiai apibūdinamas „Bling“. Jo butelis yra dekoruotas „Swarovski“ kristalais ir gali būti iššaunamas taip, kaip šampano butelis.


A post shared by Bling H2O (@blingh2o) on Aug 14, 2016 at 4:46pm PDT

5. „Veen“ (750 ml) – 21 Eur. Šis vanduo iš Suomijos yra neabejotinai gryniausias ir tyriausias pasaulyje. Jis ne tik numalšins troškulį, bet ir atgaivins greičiau nei joks kitas vanduo.


6. „10 Thousand BC“ (750 ml) – 12 Eur. Tai, kad „10 Thousand BC“ yra surenkamas sunkiai pasiekiamoje Kanados teritorijoje, suteikia jam švariausio vandens titulą.


7. „AquaDeco“ (750 ml) – 11 Eur. „Art deco“ stiliaus butelis išsiskiria ne tik savo dizainu, bet ir kokybinėmis savybėmis – jis yra surenkamas Kanadoje bei 2007 m. yra laimėjęs aukso medalį, kaip geriausias negazuotas versmių vanduo.

Mostluxuriouslist.com nuotr.


8. „Lauquen Artes Mineral Water“ (750 ml) – 5 Eur. Jis yra išgaunamas iš vandeningojo Andų kalnų sluoksnio, esančio ~457 m gylyje, todėl prisilietimas prie Jūsų lūpų jam yra pirmasis intymus susitikimas su žmonėmis.

Purelogica.cn nuotr.


9. „Tasmanian Rain“ (750 ml) – 4 Eur. Beveik pasaulio krašte esančioje Tasmanijos saloje, priklausančioje Australijai, yra surenkamas dar net žemės paviršiaus nepalietęs šią salą apniunkantis lietus, kuris yra supilamas į buteliukus.

Tasmanianrain.com nuotr.


10. „Fine“ (750 ml) – 4 Eur. Šio vanduo šaltinis slypi 600 m gylyje, po aukščiausiu Japonijoje Fudžio kalnu.

Creativeslice.com nuotr.


Comments


Naujausi įrašai

bottom of page