Stalo dekoras: kūrybiška Valentino diena šeimai

Šią šv. Valentino dieną Jums nereikės nei spragėsių, nei išankstinių bilietų į eilinės romantinės komedijos premjerą. Neliūdėsite dėl meilės vieni ir nešvęsite jos dviese, nes pasiryšite nuoširdžiausią metų dieną nustebinti savo šeimą ir kūrybiškai padengti visą valgomojo kambario stalą. Bent jau taip didžiai švęsti meilę užsigeidėme apsilankę „Žana“ indų salone.

Valerijos Stonytės nuotr.


Meilės šventės kūrimą pradėkite nuo harmoningos baltos staltiesės. Žaidybiniais stalo puošimo elementais gali tapti po lėkštėmis dedami dryžuoti medžio ir juodos spalvos kilimėliai. Taip pat kaip kilimėliai stalą gali pagyvinti ir ryškios servetėlės, kurios nuslopins ne tik akinamą baltumą, bet tuo pačiu stalą pavers ne tokiu įpareigojančiu.

Valerijos Stonytės nuotr.

Valerijos Stonytės nuotr.


Pavargote karpydami popierines širdeles? Padėkite žirkles į šalį. Šeimos stalą dekoruokite mielais žaislais, kuriems prieš tai nepagalvojote suteikti tokios garbės. Siekdami išlikti dar solidesniais, pliušinius meškinus galite pakeisti dailiai surikiuotais klasikinių meilės romanų tomais.

Valerijos Stonytės nuotr.

Valerijos Stonytės nuotr.


Kuriant šį stalo dekorą buvo panaudoti jaukūs baltos spalvos indai. Nepamirškite derinti skirtingų kolekcijų lėkštes ir eksperimentuokite su jų formomis: tik šiek tiek apdairumo, ir kvadratinė polėkštė gali puikiai derėti prie apvalios pagrindinės ir apvalios užkandžių lėkštės. Prie šių lėkščių priderinkite stiklines taures. Jums brangias smulkmenas ir kitas šv. Valentino dienos paslaptis galite uždengti elegantiškais stikliniais gaubtais.

Valerijos Stonytės nuotr.

Valerijos Stonytės nuotr.


Vienas paskutinių, bet svarbiausių, stalo detalių – Jūsų mėgstamos gėlės. Jeigu, kaip tyčia, jų pas savo patikimiausią pardavėją neberasite, pasinaudokite dar besitęsiančiu granatų sezonu. Senovės Graikijoje vaisingumo ir meilės simboliu laikytas vaisius suteiks stalui karališko raudonio ir mitologinės prasmės.

Valerijos Stonytės nuotr.

Valerijos Stonytės nuotr.


Uždekite baltas bei raudonas žvakes ir įsitikinkite, kaip elegantiškai jos randa darną su kitais dekore panaudotais elementais. Knieti pažerti ant stalo ir saują kvapnių rožių žiedlapių? Juk žinote, kad šv. Valentino diena labiausiai susijusi su širdies balsu.

Šį „Žana“ stalo dekorą rekomenduoja Alfas Ivanauskas.


Naujausi įrašai