„Skanesnių” namų receptas pagal Oiva Toikka: gyvenkite linksmiau!

Aš neieškau tobulumo, aš noriu būti linksmas“, sakydavo legendinis suomių dizaineris Oiva Toikka. Ir tai yra jo receptas, kaip ištverti rudenį ir žiemą, ypač tas sezono dienas, kai tamsa bus ilga, šalta ir lipni, o saulės turėsime, regis, vos akimirką.Nauja jo namų tekstilės, stalo indų ir aksesuarų kolekcija „The Curious Mind of Oiva Toikka“ yra kokteilis iš gyvenimui ir buičiai linksmumo bei vasariško džiaugsmo suteikiančių ingredientų: spalvų, drąsos, smalsumo, gyvybingumo, žaismingumo.

Viena maža gal kiek keista, bet smagi detalė interjere turi galios sužadinti smalsumą, prisiminimą, įkvėpti drąsos. Išsirinkite kažką mielo iš naujosios kolekcijos, kad iš namų nepaleistumėte jeigu ne pačios vasaros, tai bent jau Bobų vasaros jausmo.


Paukštis, kuris žiūri

Dizainerį išgarsino jo stikliniai paukščiai ir jų motyvai įvairiose kolekcijose. Kolekcija „Birdie“ tęsia paukščių temą dovanodama jus stebintį, gal kiek nustebusį, bet labai mielą paukštuką. Niekada nesijausite vieniši nei liūdni.


Šiek tiek laukinės gamtos

... kad neužsisuktumėte naminės aplinkos rutinoje. Daugelis Toikka kūrinių yra įkvėpti laukinės floros bei faunos. Patyrinėkite raštus atidžiau, pasijuskite atradėjais!Daugiau spalvų!

„Helle" linija indų ir namų tekstilės linija yra „The Curious Mind of Oiva Toikka“ serijos dalis, liudijantį nepaprastą dizainerio meilę spalvoms. Išvertus iš suomių kalbos „helle“ reiškia šiltą saulėtą vasaros dieną. Šį spalvų mirgėjimą namuose labai papildo spalvoto stiklo dekoracijos - obuoliukai.


Visas šias smagias interjero detales ir indus rasite „iittala“ salonuose PC „Ozas“ Vilniuje ir PLC „Mega“ Kaune, taip pat www.ginalasinterjeras.lt
Iittala nuotr.