top of page

Skaitomiausiųjų TOP5: nuo skaniausios bulvių košės pagal Alfą iki energingų pusryčių su šokėja Migle

Sveiki sulaukę dar vieno žiemiško sekmadienio. Viena šios savaitės citatų buvo apie tai, kad kovoti su antsvoriu yra beprasmiška, kol pirkinių sąraše yra eilutė: Nupirkti kažko prie arbatos". Bet gal bėda ta, kad mes kovojame, užuot kaip reikiant pasimėgavę, pavyzdžiui, vis dar stipriais žiemos malonumais? Kovokite brisdami per pusnis, o maistu mėgaukitės!


Ką skaitėte šią savaitę?


Net paprasčiausią patiekalą, kuriam, atrodo, nereikia jokių įgūdžių ir žinių, galima pakelti į visiškai naują kulinarinį lygį, jeigu žinote ir pritaikote vos kelis nesudėtingus kulinarinius triukus ar gudrybes. Alfas patarė, kaip išvirti labai skanią, kreminę, purią bulvių košę: 9 Alfo triukai ir pelenė bulvių košė virsta stalo diva!


Šiuolaikinio šokio šokėja, choreografė Miglė Praniauskaitė kartu su grupe THE ROOP antrą kartą ryškiai ir energingai žengianti į Euroviziją, pusryčius valgo, jeigu laiku nubunda ir niekur nevėluoja. „Mano mityba yra tragiška", – sako mergina, į kurią žiūrint tuo patikėti beveik neįmanoma. Bet tuo įsitikinsite perskaitę Miglės pusryčių per 5 minutes receptą: Pusryčiai su energingąja Migle iš THE ROOP: „Geriausi pusryčiai yra tie, kuriuos gaminu ne pati!"


Vasario 5-ąją minėjome Šv. Agotos, Duonos dieną. Tą dieną kepama duona, ji nešama pašventinti, tikima, kad šventos duonos riekelė saugo namus nuo gaisro. Jeigu dar nekepėte duonos namuose, šiandien yra puiki proga tai padaryti. Siūlėme išsikepti labai lengvai pagaminamą airišką sodos duoną.


Praėjusios savaitės antradieninėje apklausoje feisbuke balsavote už patiekalą su brokoliu. Pasiūlėme kvapnią, klampią, sodrią, trumpai tariant, tobulo skonio sriubą, kuri tinka ir kasdieniams pietums, ir sulaukus svečių. Lengvai pagaminama, bet verta ilgų aplodismentų. Receptas čia.


Jeigu norite dar daugiau malonumų ir skonio, junkitės prie tiesiogiai iš Alfo namų transliuojamos laidos #Alfasvienasnamuose. Pirmadienį šefas gamino: ypatingą dvisluoksnę ankštinių daržovių sriubą, naminį „Snikers" batonėlį, skanius ir sveikus naminius ledus be pieno.

Susitikime rytoj 18.30 per #Delfi.


Iki skanaus!

Comments


Naujausi įrašai

bottom of page