top of page

Skaitomiausiųjų TOP5: kaip pasveikinti mamą?

Kad ir kur buvome, kad ir kokius rimtus ir neatidėliotinus darbus dirbome, visą savaitę sukosi mintys apie tai, kaip pasveikinti mamą.

Paskambinkite, nuvažiuokite, priskinkite gėlių, iškepkite vaflių, išeikite kartu pasivaikščioti.

skaitomausi savaitės straipsniai, kaip pasveikinti mamą, Alfas Ivanauskas

Kaip skaniai pasveikinti mamą pagal Alfą – šios dienos dovana Jums. Kelios idėjos, kaip greitai, lengvai, bet tuo pat metu nuoširdžiai ir su meile nustebinti mamą. Ir nepamirškite, kad mama yra mama ne tik šiandien, todėl dovanoti jai dėmesį ar skanią vakarienę gražu bet kurią metų dieną ir kuo dažniau!

Alfo patarimai, kaip pasveikinti mamą, vmgonline

Ką mėgsta Jūsų mama? Saldumynus, o gal ją labiau džiugina, pavyzdžiui, salotos su lašiša? Jeigu mėgsta saldžiau, išbandykite daug dėmesio sulaukusius saldumynus su daug sėklų. Anakardžių tortas su saulėgrąžų sėklomis arba nekepintų grikių tortas su linų sėmenimis... Skamba gerai? Net saldumynų vengiančios mamos suklus. Receptai čia.

Tortas, Alfo Ivanausko receptas

Purūs, neatsivalgomi vafliai – tobuliausias patiekalas pusryčiams ir geras pasirinkimas desertui. Vafliai su tiramisu kremu pagal Alfo receptą taps jūsų pusryčių hitu. Iškepkite tiek, kad visiems užtektų!

purūs vafliai pagal Alfo Ivanausko receptą

Jeigu mėgstate ridikėlius ir įvairiausius patiekalus su jais, būtiniausiai išbandykite per naktį raugintų ridikėlių receptą. Pagal šį receptą galima rauginti ir morkas, ir agurkėlius. Skanaus traškumo! Nustebinkite mamą, ji tikrai apsidžiaugs nauju skoniu, ir žinoma, receptu!


rauginti ridikėliai, Alfo Ivanausko receptas

Mamos ir močiutės jaučiasi saugios turėdamos neišsenkamą gerų receptų atsargą. Salotų niekada nebūna per daug, o šiame sąraše visi receptai yra išbandyti, įvertinti ir verti dalintis. Skanaus kasdien!

sėklų salotos, Alfo Ivanausko receptas

Iki skanaus!

Comments


Naujausi įrašai

bottom of page