top of page

Skaitomiausiųjų TOP5: varškės sausainiai su obuoliais, šiurpnakčio vakarienė ir čeburekai

Šiandien tas vakaras, kai susėdę prie vakarienės stalo prisimename išėjusiuosius, nuoširdžiai džiaugiamės tais, kuriems ratu siunčiame dubenį ką tik paruoštų traškių salotų; vaikai tyliai ruošiasi šiurpnakčio gastrolėms, suaugusieji – galbūt kokiam šiurpiam, o gal kaip tik nostalgiškam kino vakarui. Trumpai tariant, namuose ramu, jauku, bet juntamas neįprastas tylus subruzdimas.


Ką labiausiai skaitėte šią savaitę?

skaitomiausi portalo vmgonline straipsniai, Alfas Ivanauskas, receptai
VMG nuotr.

Šis su itin traškia odele iškeptas viščiukas t laba tiktų degustacinei Helovyno vakarienei tamsoje. Jūsų dėmesiui – keptas viščiukas su sėklų pabarstais!

viščiukas traškia odele, vmg receptas
VMG nuotr.

Jeigu pritrūksite Helovyno patiekalų idėjų, čia rasite dar tris receptus. Jais dalinasi garsūs Lietuvos virtuvės šefai – Alfas Ivanauskas, Honorata Lyndo ir Vytautas Samavičius.

Įdaryti kiaušiniai, vmg receptas
VMG nuotr.

Pirmadienį naujo sezono laidoje „Alfas vienas namuose“ Alfas gamino traškias triušienos juosteles su daržovėmis, marinuotus agurkus su imbierais ir sezamais, ryžius su omletu ir minkštus varškės sausainius su obuoliais. Viskas neatsivalgoma ir pavyksta iš pirmo karto!Praktiški patarimai visada praverčia. Kaip be miltų ir be krakmolo sutirštinti namuose ruošiamus padažus? Patarimą rasite čia.

kaip pagaminti padažą be miltų? kulinariniai patarimai
VMG nuotr.

Greitai pagaminami, orkaitėje kepti čeburekai tikrai taps jūsų mėgstamiausiais. Jų receptas čia.

Čeburekai pagal Alfą, receptas
VMG nuotr.

Iki skanaus!

Naujausi įrašai

bottom of page