Senamiesčio bare veikia netradicinis vėlyvųjų pusryčių klubas: kaskart keičiasi meniu ir didžėjai

Šią vasarą šalia Filharmonijos atsiradusiame bare „Amadeus“ sekmadieniais vyksta vieno klubo susirinkimai. Ne, jie ne slapti. Publika čia renkasi beveik duonos ir žaidimų – pusryčių ir muzikos, kurie kaskart keičiasi. Kadangi savaitgalis jau nenumaldomai artėja – aiškinamės, kas tai per formatas.

„Amadeus“ savininkas, žymus didžėjus Manfredas Bajelis VMGonline.lt pasakojo, kad vėlyvųjų pusryčių klubas, orientuotas į skanų maistą ir skoningą muziką. „Kiekvieną sekmadienį į klubą įstoja vis nauja maitinimo vieta, kuri pusryčiams pasiūlo vis kitą idėją. Tuo tarpu įvairūs didžėjai rūpinasi ausiai skirtu valgiu. Klubo susirinkimas prasideda antrą valandą, o baigiasi apie aštuonias“, – klubo taisykles atskleidė savininkas.

„Amadeus“ nuotr.


Mikhail Pletnev nuotr.


Anot jo, Vilniaus pusryčių pasaulis neapsiriboja Benedikto kiaušiniais, pasirinkimas vis labiau plečiasi. Tą rodo ir šio pusryčių klubo mintis, kuri kilo apmąstant elektroninės muzikos sceną. „Dažniausiai didžėjai į viešumą išlenda tik vakarais ar naktimis, tad nusprendėme sukurti renginį, kurio metu jie galėtų reikštis ir dieną. Vystant idėją, nutarėme, kad būtų smagu mėgautis net tik gardžia muzikine selekcija, bet ir gardžiu kąsniu. Tinkamiausia diena tam atrodė sekmadienis, o tinkamiausiai sekmadienį atspindi vėlyvieji pusryčiai“, – paaiškino Manfredas.

Mikhail Pletnev nuotr.


„SOTO“, „Rose Hip“, „Drama Burger“, „City Chef“, „Pancho“ – tiek skirtingų restoranų jau maitino Senamiesčio baro svečius. Atskubančio pirmojo rudens sekmadienio susitikimui diriguos Azijos skonių mėgėjai „Delta mityba“. Kiek neįprasta tai, kad šįkart jie dėlios kitų kultūrų skonius ir kvapus.

„Ateinančiam brančui „Delta Mityba“ ruošia Šiaurės Afrikos ir Artimųjų Rytų virtuvės interpretaciją – šių regionų prieskoniai ir skoniai guls į vėlyvųjų pusryčių lėkštes. Ne ką mažiau įspūdingą muzikinę selekciją ruošia „12 inčų po žeme“ ir Titas Tumosa, kurie taip pat pasirodys klubo susirinkimo metu“, – beveik viliojo pašnekovas.

„Amadeus“ nuotr.


Patiekalų pasirinkimai Amadėjuje priklauso nuo klubo svečio, tačiau dažniausiai būna du pasirinkimai – nuo sumuštinių, burgerių iki egzotiškesnių variantų kaip bao ar meksikietiškų tortų. Patiekalų kainos – 3-7 Eur.

Adresas: Aušros vartų g. 5, Vilnius

Laikas: 14:00–20:00

„Facebook“ paskyra ČIA.

#manfredasbajelis #brunch #baras #deltamityba #pusryčiai #amadeus #sundaybrunch #brunchas #vėlyviejipusryčiai #BarAmadeus #brunchclub

Naujausi įrašai