top of page

Priežastys, kodėl turėtumėte barstyti svogūnų laiškus visur, kur tik papuola

Žiupsnelis ant kiaušinienės, dar vienas žiupsnelis ant salotų ir viliojančiai garuojančios sriubos. Jei kada pamanėte, kad žiupsnelis smulkintų laiškų buvo per didelis, nesigraužkite. Kalbant apie svogūnų laiškus, geriau daugiau negu nieko! Apie tai kalba ir sveikatos specialistai.

  1. Sveika širdžiai

Svogūnų laiškai yra kupini antioksidantų, kurie kovoja su laisvaisiais radikalais, keliančiais pavojų ląstelių audiniams. Juose gausu vitamino C, kuris reguliuoja cholesterolio kiekį kraujyje ir kraujospūdį, taip sumažina susirgimų širdies ligomis riziką.

  1. Stiprina kaulus

Vitaminai C ir K yra atsakingi už kaulų stiprybę: vitaminas C pagamina kolageną, kuris yra atsakingas už stiprius kaulus, o vitaminas K palaiko kaulų tankį.

  1. Sveika odai

Kolagenas taip pat patenkina ir jaunos, gražios odos poreikius. Svogūnų laiškai natūraliai skatina kolageno gamybą.

  1. Natūralus vaistas nuo peršalimo

Svogūnų laiškai yra vertinami dėl turimų antibakterinių ir antivirusinių savybių. Jie puikiai kovoja su gripu, virusinėmis infekcijomis, peršalimu.

  1. Naudinga akims

Randami karotenoidai ir vitaminas A yra naudingi regėjimui, saugo akis nuo uždegimo ir degeneracijos, kuri gali atimti regėjimą.

svogūnų laiškai
  1. Mažina vėžio riziką

Alilo sulfidas yra tiesiogiai atsakingas už vėžinių ląstelių atsiradimo stabdymą, todėl svogūnų laiškai privalo būti jūsų mityboje.

  1. Reguliuoja cukraus kiekį kraujyje

Svogūnų laiškuose esančios medžiagos didina insulino kiekį ir taip reguliuoja cukraus kiekį kraujyje.

  1. Sveika virškinimo sistemai

Skaidulos padeda lengviau virškinti, suvaldo net patį išrankiausią virškinamąjį traktą.

  1. Atbaido infekcijas

Geresnė kraujotaka veda į efektingesnį vitamino B1 įsisavinimą. Tai reiškia, kad patirsite mažiau streso ir sutaupysite daugiau energijos.

Sustiprinkite savo jėgas šiais dviem žalios spalvos pritvinkusiais receptais:Comentarios


Naujausi įrašai

bottom of page