Prieš mirtį filmuoti garsiojo Anthony Bourdaino dokumentinio serialo epizodai pasirodys šį rudenįPo visame pasaulyje žinomo amerikiečių kelionių ir kulinarinių laidų vedėjo, kelių knygų autoriaus ir šefo Anthony Bourdaino mirties buvo neaišku, koks likimas laukia jo kurto dokumentinio serialo „Parts Unknown“, tačiau dabar CNN tvirtina, kad nufilmuotos medžiagos užteks dar vienam – paskutiniam – sezonui. Data, kada naujas sezonas pasieks ekranus, kol kas nepatvirtinta, tačiau jį rodyti numatoma jau šį rudenį.

Serialą sudarys 7 serijos, paskutinės dvi bus skirtos atsisveikinti su A. Bourdainu. Pasak „LA Times“, paskutiniame „Parts Unknown“ sezone bus rodomos A. Bourdaino kelionės į Keniją, Teksasą, Ispaniją, Indoneziją bei Manhatano Žemutinįjį Yst Saidą. Epizodas, skirtas Kenijai, buvo užbaigtas dar prieš A. Bourdaino mirtį, todėl tik šioje serijoje pagrindinis pasakotojas, kaip įprastai, bus jis vienas. Kituose keturiuose epizoduose pasakotojo greičiausiai nebus. Pasak CNN atstovų, režisieriai dirba su tuo, ką turi, ir, panašu, likusiose serijose bus naudojami tie garso įrašai, kurie buvo padaryti filmavimo metu.

„Kiekviena serija bus kitokia, priklausomai nuo to, ką pavyko nufilmuoti ir įrašyti kiekvienoje vietoje, – sako CNN vykdančioji talento ir turinio viceprezidentė Amy Entelis. – Tonis bus visose serijose – jūs jį matysite, girdėsite, stebėsite. Taip, jo pasakojimo elemento nebebus, bet tą vietą užpildys kitų serialo herojų balsai.“

CNN tikina, kad dokumentinio serialo „Parts Unknown“ neperims kitas vedėjas. Nors jis ir buvo vienas sėkmingiausių originalių CNN kūrinių, tai vis dėlto – Bourdaino laida, kurios be jo tęsti neįmanoma.

„Parts Unknown“ baigsis dviem retrospektyviais epizodais. Vienas bus skirtas papasakoti, kaip buvo kuriamas šis serialas, kitas – Bourdaino asmenybei ir jo palikimui atminti. Šioje serijoje bus prisimenamas virtuvės šefas ir aptariama jo įtaka pasauliui.

Parengta pagal Thekitchn.com.

#AnthonyBourdain #CNN #PartsUnknown #serialas