Pramogauk namuose: skonių atradėjų vakarėlis visai šeimai


Ką nuveikti po darbų, kai, regis, nelabai yra ką nuveikti, nes veikti saugu tik namuose, o nieko neveikti jau irgi pabodo? Leiskite laiką su šeima!

vakarėlis su šeima
Shutterstock.com nuotr.

Pokalbiai, geras filmas, video ar stalo žaidimai ir pilni dubenys užkandžių – toks yra patikimas gero laiko kartu receptas. Tačiau Alfas nebūtų Alfas, jeigu šio recepto savaip nepatobulintų. Pilni dubenys užkandžių galėtų būti skonio atradėjų kelionės startas po skonių pasaulį! Viskas, ko reikės, tai skirtingų skonių BON DROPS krosnyje keptų duonos traškučių ir skaniųjų namuose pačių pasigamintų užtepėlių!

Kad jaustumėtės ramūs ir nesigraužtumėte dėl to, jog užkandžiaujate, rinkitės sveikiau – t. y., krosnyje keptus, duonos traškučius, kurie tik apipurškiami rapsų aliejumi ir prieskoniais. Tai visiškai natūralus produktas, kuriame mažai sočiųjų riebalų ir daug gerųjų skaidulų.

Šeimos vakarėlio pradžiai Alfas siūlo išbandyti itin derančias skonių kompozicijas, o vėliau drąsiau eksperimentuoti, žaisti su skoniais.


Grybų skonio BON DROPS duonos traškučiai + kepintų baklažanų užtepėlė

Alfo komentaras: „Baklažanas yra nuostabi daržovė, kurią, kad ir kaip keista būtų, užtepėlėse žmonės dažnai painioja su grybais, klausia: „čia grybai?“ Todėl siūlau improvizuoti ir išbandyti grybų skonio traškučius su ...grybų skonio baklažanų užtepėle!“.


Fetos, šaltmėtės, raudonėlio skonio BON DROPS duonos traškučiai + avokadų užtepėlė

Alfo komentaras: „Avokadai dera su visais sūriais, su feta – taip pat!“


Čili ir citrinos skonio BON DROPS duonos traškučiai + paprikų užtepėlė

Alfo komentaras: „Paprika myli citriną, jos sultys paryškina paprikos skonį. Puikiai“ „suskambės“!”


Braškių ir sūrio pyrago skonio BON DROPS duonos traškučiai + keptas „brie“

Alfo komentaras: „Prie braškių ir sūrio pyrago skonio traškučiū siūlau derintį saldų kremą, įdomesnį džemą ar orkaitėje su pagardais iškeptą brie sūrį“.


Skanaus!


Naujausi įrašai