top of page

Praktiškas stilius šiuolaikiniams namams

Šį pavasarį ikoniškas angliško dizaino prekės ženklas „Wedgwood“ išleidžia naują, istorinių kompanijos archyvų įkvėptą, valgomojo reikmenų ir dovanų kolekciją „Vibrance“. Kolekcija, kurioje vyrauja ryškių spalvų maištas, stilizuoti gėlių raštai ir aukso elementai, tai puikus įrodymas kaip praktiškas dizainas gali išlikti stilingu.

Atsižvelgiant į dabartines interjero tendencijas, „Vibrance“ kolekcijoje ypatingas dėmesys yra skiriamas praeities, dabarties ir ateities detalių darnai. Šis tikslas yra pasiekiamas per ryškiaspalvę valgomojo reikmenų ir išskirtinių bei praktiškų namų dekoro dovanų liniją.

Gėlėta istorija

Gėlių elementai naujos kolekcijos gaminiuose gali pasirodyti kiek pažįstami, bet tuo pačiu būti kitokie. Ant „Vibrance“ gaminių pražydę gėlių elementai – tai iš įspūdingo per 250 metų susikaupusio kompanijos veiklos archyvo atgiję žiedai, kurie buvo perpiešti, atnaujinti ir pritaikyti praktiškumo siekiančių šiuolaikinių namų interjerui.

Vibrance 2

Vienas iš kolekcijos išskirtinumų yra kontrastuojančios spalvos.


Ši modernia ir nesenstančia klasika spinduliuojanti kolekcija yra skirta drąsą, įžūlumą, bet tuo pačiu ir eleganciją mėgstantiems žmonėms. Valgomojo reikmenų linija, sudaryta iš puodelių, lėkščių, pusdubenių, dubenėlių, kiekvienam interjerui sureikia ryškumo, subtilumo ir prikausto kiekvieno užėjusio į svečius žvilgsnį.

Spalvinė gama

Dar vienas šios kolekcijos išskirtinumas yra kontrastuojančios spalvos: turkio mėlyna konstrastuoja su juoda spalva, o balta spalva nepasiduoda auksiniams potepiams. Visą „Vibrance“ kolekciją sieja keturios pagrindinės gaminiuose naudojamos spalvos. Tai – intensyvi rausvai raudona, skaisčiai geltona, sodri oranžinė ir ryški turkio mėlyna. Stipri šių spalvų energija yra pabrėžiama auksinio žėručio detalėmis ir užbaigiama rankomis paauksuotų indų krašteliais. Kiekvienas šios kolekcijos gaminys, netgi ir nenaudojamas su kitais kolekcijos gaminiais, savo ryškiu ir gyvybingu spalviniu akcentu gali iš esmės pakeisti spalvinę jūsų namų paletės pusiausvyrą.

Namų žavesiui

Kolekcija, kurios produktai yra gaminami iš aukštos kokybės porceliano ir yra dekoruojami prabanga alsuojančiu laku, šarmo ir elegancijos suteikia bet kokio stiliaus namams. To priežastis – „Vibrance“ savybė suderinti skirtingas griežtas geometrines formas, aukso švytėjimą ir ryškias spalvas. Baltos ir juodos spalvų raštai naudojami kolekcijoje yra puikus sprendimas norintiems savo namus puošti smulkmenomis, diktuojančiomis visą interjero ritmą.

Nuotraukų rėmeliai, dėžutės, padėklai ir vazos – visa tai gali tapti ne tik svarbiomis jūsų namų interjero detalėmis, bet ir puikia dovana tiems, kurie dar tik ieško trokštamo interjero krypties. „Wedgwood“ garsėja savo kruopštumu ir subtilumu todėl dailiai į dėžutes sudėti „Vibrance“ gaminiai jau yra tinkami dovanoti.

#namai #naujienos #patarimai #vibrance #interjeras #stilius #gražu

Naujausi įrašai

bottom of page