top of page

Populiari Vilniaus kepykla rado naujus savininkus – sveikesnių kepinių idėja gyvuos toliauKai šių metų pradžioje Vilniuje esančios ekologiškų desertų kepyklos „Patore“ savininkai socialiniame tinkle paskelbė žinią apie verslo pardavimą, jų gerbėjų ratas liūdėjo. Šiandien tuo pačiu kanalu jie paskelbė naujieną, kas gi įsikurs Šaltinių gatvėje.

Naujamiesčio kepykla turėjo savo klientų ratą – ji buvo mėgstama dėl ekologiškų skanėstų, kuriuose mažiau cukraus. Vilniuje ši vieta buvo kone unikali. Tačiau vasario mėnesį „Patore“ savininkai Patricijus Rauktys ir Orestas Valiukonis kepyklos „Facebook“ paskyroje paskelbė, kad po dvejų metų veiklos parduoda verslą: „Sveiki, SKUBIAI parduodame savo daugiau kaip dvejus metus vykdomą sėkmingą verslą (visa įranga, receptūros, ekologiškų produktų tiekėjai ir kt.).“

Praėjus porai mėnesių, šiandien „Facebook“ profilyje buvo paskelbta žinia – pirkėjai atsirado. Tai – dvi seserys Lina ir Rasa Kalinauskaitės.

„Mes nemanome, kad įsigijome verslą. Tai mums senos svajonės įgyvendinimo galimybė. Su sese kokius 10 metų vis pakalbėdavom, kad galėtumėm kažką kepti ar virti uogienes, bet, matyt, viskam yra savas laikas. Kaip mums seksis, bus matyt, bet stengsimės tęsti ir vystyti Patricijaus ir Oresto sveikesnių ir švaresnių kepinių idėją“, – VMGonline.lt sakė viena savininkių.

Kepyklos durys, anot savininkių, atsivers gegužės antroje pusėje.

Comments


Naujausi įrašai

bottom of page