top of page

Poilsiautojų pamėgtoje Kroatijoje vis daugiau „Michelin“ žvaigždučių

„Greitai tobulėja“ – apie Kroatijos restoranų sceną buvo rašoma prestižiniame 2018 m. „Michelin“ gide. Jo inspektoriai tai pakartojo ir šiemet. Jų manymu, šalies restoranų maisto standartai sėkmingai kyla toliau. Šiandien poilsiautojų pamėgtoje Kroatijoje po vieną žvaigždutę turi 5 restoranai, rašoma oficialiame gido puslapyje.„Sprendimas įtraukti rodo Kroatijos gastronominės scenos potencialą, praturtintą įvairių regionų įtakomis – nuo Viduržemio skonių Dalmatijoje, italų Istrijoje ir slavų Zagrebe iki Slavonijos – tai kuria unikalų kulinarinį identitetą“, – pareiškė „Michelin Guides“ direktorius Gwendal Poullennec.

Du viena žvaigždute įvertinti restoranai tikriausiai neskamba kaip didelis įvykis, tačiau pernai šalyje buvo tik trys viena žvaigždute įvertinti restoranai. Taigi šiemet, galima sakyti, skaičius beveik padvigubėjo.

„Monte“ – pirmasis žvaigždę gavęs restoranas. Šiuo metu Istrijoje esantis restoranas yra renovuojamas, o komanda atostogauja, tačiau nuo balandžio 19 d. ir vėl atvers duris.Šibeniko „Pelegrini“ ir Dubrovnike esantis fine dining restoranas „360º“ buvo įtraukti praėjusiais metais.

„Pelegrini“ adresas: Jurja Dalmatinca 1, 22000 Šibenik

„360º“ adresas: Sv.Dominka bb, 20000 Dubrovnikas
Vienas šių metų naujokų – „Draga di Lovrana“, įsikūręs Lovranoje. Pastarasis, pro kurio langus atsiveria vaizdas į Kvarner salas, susilaukė dėmesio dėl talentingo jauno šefo Deni Srdoč.

Adresas: Lovranska draga 1, 51415, Lovrana
„Madingas restoranas su švelniu apšvietimu, įvairių kraštų įkvėptais baldais, kur svečiai gali mėgautis įdomia ir spalvinga vakariene“, – rašoma apie kitą šiemet į gidą įtrauktą Zagrebe esantį restoraną „Noel“.

Adresas: Ul. popa Dukljanina 1, 10000, Zagrebas
תגובות


Naujausi įrašai

bottom of page