top of page

Pirmą kartą barmenų profesionalumo čempionate Lietuvoje nugalėtoja tapo merginaKetvirtadienio vakarą trečius metus organizuojamame barmenų profesionalumo čempionate „World Class“ išrinkti geriausi Lietuvos barmenai. Pranešime spaudai rašoma, kad geriausia šalies barmene tapo Akvilė Bieliauskaitė iš Vilniaus baro „Alchemikas“.

„Šis apdovanojimas atitenka ne man vienai, o visai mūsų komandai, nes pelnyti pergalę padėjo kolegų geri norai ir pagalba. Kitas dalykas, kuriuo labai džiaugiuosi, kad pirmą kartą čempionato istorijoje Lietuvoje „World Class“ dešimtuke atsirado mergina. Aš lygiai taip pat būčiau laiminga, jei tai būtų ir kita barmenė“, – po apdovanojimų kalbėjo A. Bieliauskaitė.

Geriausiųjų 2019 metų Lietuvos barmenų dešimtukas rikiuojasi taip:

  1. Akvilė Bieliauskaitė – „Alchemikas“, Vilnius

  2. Titas Patrikas – „Alchemikas“, Vilnius

  3. Dmitrijus Kolpačenko – „Distilerija“, Vilnius

  4. Tomas Fiodorovas – „Alchemikas“, Vilnius

  5. Karolis Šimkus – „Rhum Room“, Vilnius

  6. Gintaras Žemaitis – „Sanatorija“, Vilnius

  7. Aidas Greblikas – „Alchemikas“, Vilnius

  8. Girmantas Kiškis – „Žvėryno Pub“, Vilnius

  9. Andrius Puzinas – „Mililitrai“, Vilnius

  10. Jonas Babravičius – „Kempinski“, Vilnius

Bendrovės „Prike“ organizuojamame Lietuvos čempionate šiemet susirungė 40 barmenų iš 22 Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Druskininkų barų. Dėl geriausio barmeno titulo šiemet rungėsi ir vienuolika merginų. Pasak Jurgos Kulickaitės, „Prike“ rinkodaros vadovės, barų kultūra Lietuvoje auga – tai patvirtina ir nuolat didėjantis šio čempionato dalyvių skaičius.

„World Class“ Baltijos šalių finalas, kuriame dalyvaus dešimt geriausių Lietuvos barmenų, vyks Taline, gegužės 28–29 dienomis. Vėliau Baltijos šalių nugalėtojas keliaus į Glazgą (Škotija) ir dalyvaus „World Class Globall“ čempionate.

VMGonline.lt rašė, kad 2018 metais geriausiu Lietuvos barmenu tapo Marius Žydelis (baras „Sky Bar“). Berlyne vykęs „World Class“ pasaulio finalas pernai sulaukė dalyvių net iš 56 pasaulio šalių.

Geriausių Lietuvos barmenų pasirodymus restorane „Bizarre“ stebėjo būrys garsenybių.

#žvėrynopub #akvilėbieliauskaitė #alchemikas #mililitrai #RhumRoom #Distilerija #sanatorija #worldclass #kempinski #GrandHotelKempinskiVilnius

Naujausi įrašai

bottom of page