top of page

Penktadieniui: 3 „Netflix“ dokumentiniai serialai apie maistą (vaizdo įrašai)Jau esame rekomendavę animacinius, motyvuojančius, itališkus, restoranų istorijų, vyno tematikos filmus ir filmus iš Azijos. Šįkart mūsų ekranuose – trys „Netflix“ sukurti dokumentiniai serialai.

1. „Chef’s Table 1“ (2015)

Režisieriai: David Gelb, Clay Jeter, Brian McGinn, Andrew Fried

Žanras: dokumentinis

Veiksmo vieta: Italija, JAV, Argentina, Australija, Švedija

Serijos trukmė: 50 min.

Siužetas: šeši pasaulyje pripažinti virtuvės šefai įsileidžia filmavimo kameras į savo virtuves ir į savo gyvenimus. Jie kalba apie talentą ir aistrą kulinarijai. Šį sezoną sudaro šešios serijos ir jose pasirodo Massimo Bottura („Osteria Francescana“), Dan Barber („Blue Hill“), Francis Mallmann („The South Patagonia“), Niki Nakayama („n/naka“), Ben Shewry („Attica“), Magnus Nilsson („Fäviken“).

Anonsas:


2. „Chef’s Table 2“ (2016)

Režisieriai: David Gelb, Clay Jeter, Brian McGinn, Andrew Fried, Abigail Fuller

Žanras: dokumentinis

Veiksmo vieta: JAV, Brazilija, Tailandas, Slovėnija, Meksika

Serijos trukmė: 50 min.

Siužetas: antrajame sezone susipažįstama su dar šešiais virtuvės šefais: Grant Achatz („Alinea“), Dominique Crenn („Atelier Crenn“), Alex Atala („D.O.M.“), Gaggan Anand („Gaggan“), Ana Roš („Hiša Franko“), Enrique Olvera („Pujol“).

Anonsas:


3. „Cooked“ (2016)

Režisierius: Alex Gibney

Žanras: dokumentinis

Veiksmo vieta: JAV

Serijos trukmė: 60 min.

Siužetas: keturios serijos – keturios gamtos stichijos. Daugybės knygų apie maistą autorius Michael Pollan tiria gaminimo evoliuciją ir tai, kaip žemė, oras, ugnis bei vanduo yra tam naudojami visame pasaulyje.

Anonsas:


Comentarios


Naujausi įrašai

bottom of page